• Sępopol wygrywa turniej charytatywny o Puchar Pawła Papke!

  W turnieju piłki siatkowej o Puchar Pawła Papke udział wzięło jedenaście drużyn. Zmagania rozpoczęliśmy już od godzin porannych, kiedy to rywalizację podjęła grupa pierwsza, w której skład wchodziły Pomarańcze, Łankiejmy oraz gospodarz - Korsze.

 • Intensywny weekend z MKS Korsze Cup za nami
  Żuri Olsztyn wygrywa I edycję MKS Korsze Cup w kategorii Żaka! Zespół z Olsztyna od początku wykazywał wysoki poziom umiejętności poszczególnych zawodników, a więc szybko stał się faworytem rozgrywek.
 • UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

Wydarzenia

MKS Korsze Cup czas zacząć!

          

Przed nami naprawdę duże wydarzenie. Już w najbliższy weekend halą zawładną dzieci urodzone w 2015 - 2018 roku. To wszystko za sprawą połączonych sił LiveAdventure Ltd., Hali Widowiskowo - Sportowej oraz Miejskiego Klubu Sportowego w Korszach. Swoją pomoc przy organizacji zawodów zapowiedział R-Gol oraz Maspex Korsze. W sobotę na parkiecie wystąpi łącznie 9 drużyn, co sprawia, że młodzi zawodnicy mają przed sobą ponad 100 minut gry. W kategorii Skrzata wyników nie uświadczymy, ponieważ nie to jest najważniejsze na tym etapie szkolenia. Z kolei w niedzielę do gry wejdą ośmiolatkowie, którzy powalczą o mistrzostwo. Jest to I edycja MKS Korsze Cup i mamy nadzieję, że nie ostatnia, bowiem w kolejce na rozegranie swoich turniejów czekają pozostałe grupy trenujące w MKSie.

Nam pozostaje zaprosić kibiców na trybuny hali i zachęcić do kulturalnego dopingu swoich bohaterów. 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME