Sponsoring

Bez wątpienia sport jest dziedziną życia, w której sponsoring jest wszechobecny i nieodzowny. Znaczna część firm decyduje się na reklamę i promocję swojej marki właśnie w ten sposób. Marketing sportowy to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi reklamy. Dzięki temu podmiot sponsorujący  docierając do wielu kibiców i miłośników sportu, ma możliwość poszerzenia rynku zbytu dla swoich produktów bądź usług. W porównaniu z innymi niezwykle kosztownymi kampaniami promocyjnymi, sport postrzegany jest jako alternatywa znacznie tańsza i skuteczniejsza.
Hala Widowiskowo Sportowa w Korszach jest wielofunkcyjnym budynkiem, który został oddany do użytku by służyć popularyzacji i krzewieniu sportu wśród mieszkańców naszego regionu. W nieustannie odbywających  się imprezach  sportowych uczestniczy wielu zawodników. W tym czasie na trybunach hali posiadającej 426 miejsc siedzących, zasiadają kibice i obserwatorzy, wśród których są rodzice dzieci uczestniczących w zawodach, przedsiębiorcy, zarządcy podobnych obiektów, prezesi klubów sportowych, samorządowcy, sołtysi, wójtowie, burmistrzowie, posłowie i wiele innych osób.
W naszych głowach jest jeszcze mnóstwo pomysłów, zarówno na imprezy sportowe jak i kulturalne. Jednak żeby realizować  ambitne plany potrzebujemy wsparcia.
Jest nam bardzo miło zaprosić Państwa do uczestnictwa i wspierania nas w procesie popularyzacji i krzewienia sportu wśród mieszkańców naszego regionu. Jesteśmy przekonani, że przyczyni się to do kształtowania pozytywnego wizerunku Waszej firmy jak również będzie skuteczną reklamą  prowadzonej działalności.

Propozycja nasza to:

 • umieszczenie baneru reklamowego na czołowej ścianie głównej sali sportowej lub w innym miejscu naszego obiektu, po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownikiem obiektu,
 • logo firmy na oficjalnej witrynie internetowej, materiałach reklamowych (plakatach, ulotkach, dyplomach)
 • informacja o naszych partnerach w prasie,
 • możliwość dołączenia gadżetów i upominków firmy do pakietów wręczanych uczestnikom imprez oraz kibicom,
 • organizacja imprezy pod nazwą tytularnego sponsora,
 • reklama audio wygłaszana przez spikera w trakcie zawodów.
 • Wartość przedstawionej oferty: 800 zł/rok

Proponowane formy  wsparcia:

 • Wkład finansowy- środki pieniężne, w tym także darowizny, pokrycie kosztów promocji (drukowanie plakatów, ulotek, wykonanie standów, banerów itp.),  na podstawie przedstawionych faktur lub jako usługa wykonana przez sponsora.
 • Wkład rzeczowy- nagrody rzeczowe, produkty firmy, sprzęt, gadżety sponsorskie

Korzyści sponsoringu:

 • Zaprezentowanie swoich produktów
 • Poszerzenie rynku zbytu
 • Podniesienie prestiżu firmy
 • Możliwość dotarcia do setek młodych i aktywnych zawodników
 • Dotarcie do licznie gromadzącej się publiczności
 • Decydując się na zawieranie tego typu umów, warto rozważyć też aspekty podatkowe, jako że przepisy o podatkach dochodowych dotyczące osób fizycznych lub prawnych pozwalają przedsiębiorcom przy spełnieniu określonych warunków zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów wydatki na sponsoring

Jesteśmy przekonani, że  wszystkie  zaproponowane przez nas formy sponsoringu  przyczynią się do realizacji celów public relations Państwa firmy, jak również pozytywnie wpłyną na jej wyniki finansowe i kolejne imprezy w  hali odbywać się już będą w towarzystwie reklam Waszej działalności.
Jeśli wyrażacie Państwo zainteresowanie współpracą z nami, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny: 605 579 088 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i inicjatywy. Deklarujemy również pomoc przy zamówieniu banerów reklamowych, organizacjach zawodów sportowych lub kulturalnych.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Paweł Sawicki
Kierownik Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME