• Sępopol wygrywa turniej charytatywny o Puchar Pawła Papke!

  W turnieju piłki siatkowej o Puchar Pawła Papke udział wzięło jedenaście drużyn. Zmagania rozpoczęliśmy już od godzin porannych, kiedy to rywalizację podjęła grupa pierwsza, w której skład wchodziły Pomarańcze, Łankiejmy oraz gospodarz - Korsze.

 • Intensywny weekend z MKS Korsze Cup za nami
  Żuri Olsztyn wygrywa I edycję MKS Korsze Cup w kategorii Żaka! Zespół z Olsztyna od początku wykazywał wysoki poziom umiejętności poszczególnych zawodników, a więc szybko stał się faworytem rozgrywek.
 • UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

Wydarzenia

Intensywny weekend z MKS Korsze Cup za nami

Żuri Olsztyn wygrywa I edycję MKS Korsze Cup w kategorii Żaka!
 
Zespół z Olsztyna od początku wykazywał wysoki poziom umiejętności poszczególnych zawodników, a więc szybko stał się faworytem rozgrywek. Ostatecznie nie zawiódł, pewnie pokonując w finale Granicę Kętrzyn. Trzecie miejsce przypadło gospodarzom, którzy po rzutach karnych pokonali Tęczę Biskupiec.
Nagrody dla zawodników wręczył Burmistrz Korsz Pan Jan Adamowicz.
 
Długi piłkarski weekend za nami. Mamy nadzieję, że organizacja kolejnych edycji MKS Korsze Cup pozostanie tylko kwestią czasu.
Dziękujemy za emocje, bramki i licznie zgromadzonych na trybunach hali kibiców. Świetna postawa i doping.
 
Dzieciom gratulujemy i zapraszamy ponownie. Do zobaczenia!

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME