• Sępopol wygrywa turniej charytatywny o Puchar Pawła Papke!

  W turnieju piłki siatkowej o Puchar Pawła Papke udział wzięło jedenaście drużyn. Zmagania rozpoczęliśmy już od godzin porannych, kiedy to rywalizację podjęła grupa pierwsza, w której skład wchodziły Pomarańcze, Łankiejmy oraz gospodarz - Korsze.

 • Intensywny weekend z MKS Korsze Cup za nami
  Żuri Olsztyn wygrywa I edycję MKS Korsze Cup w kategorii Żaka! Zespół z Olsztyna od początku wykazywał wysoki poziom umiejętności poszczególnych zawodników, a więc szybko stał się faworytem rozgrywek.
 • UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

Wydarzenia

The Razmus Barczewo i MKS Korsze z awansem do finału!

The Razmus Barczewo wygrywa 1 półfinał Wojewódzkiego Pucharu Polski w Futsalu!

Jak już wiemy, oprócz barczewian do następnej rundy przeszli zawodnicy MKS'u Korsze. Same rozgrywki były bardzo wyrównane. Dość powiedzieć, że w pewnym momencie aż 4 zespoły posiadały na swoim koncie równo po 6 punktów, co tylko potęgowało emocje związane z awansem do kolejnej fazy rozgrywek. Zwycięzcy niedzielnych zawodów zaczęli od porażki z Zalanymi Kętrzyn 3:5, ale później było już tylko lepiej. Kolejne skromne wygrane z Orlętami Reszel i MKS Korsze (oba mecze po 1:0) oraz postawiona kropka nad 'i' po pewnym zwycięstwie nad Polkajmami zapewniła drużynie z Barczewa pierwszą lokatę. W przedostatnim meczu tego dnia, decydującym jednocześnie o awansie z drugiego miejsca, zagrali gospodarze zawodów i Orlęta Reszel. Oba zespoły turniej rozpoczęły wyśmienicie wygrywając po 2 spotkania, by w kolejnych zgodnie przegrać z The Razmus. Ostatecznie o jedną bramkę lepszy okazał się MKS i to on dostąpi możliwości walki o Wojewódzki Puchar Polski w Futsalu.

Dziękujemy wszystkim drużynom za przyjazd, zaprezentowane umiejętności i wiele efektownych akcji. Warto odnotować, że zawody odbywały się w przyjaznej atmosferze.


Klasyfikacja końcowa:

1. The Razmus Barczewo
2. MKS Korsze
3. Orlęta Reszel
4. Zalani Kętrzyn
5. KS Polkajmy

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME