• Sępopol wygrywa turniej charytatywny o Puchar Pawła Papke!

  W turnieju piłki siatkowej o Puchar Pawła Papke udział wzięło jedenaście drużyn. Zmagania rozpoczęliśmy już od godzin porannych, kiedy to rywalizację podjęła grupa pierwsza, w której skład wchodziły Pomarańcze, Łankiejmy oraz gospodarz - Korsze.

 • Intensywny weekend z MKS Korsze Cup za nami
  Żuri Olsztyn wygrywa I edycję MKS Korsze Cup w kategorii Żaka! Zespół z Olsztyna od początku wykazywał wysoki poziom umiejętności poszczególnych zawodników, a więc szybko stał się faworytem rozgrywek.
 • UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

Wydarzenia

Banany najlepsze w turnieju siatkówki!

Cykliczne turnieje piłki siatkowej odbywające się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach już na stałe wpisały się do kalendarza imprez sportowych naszej gminy. Tym razem w szranki stanęło siedem drużyn, w których ujrzeliśmy nowe twarze. Oprócz zwycięzców - Bananów - swoje umiejętności zaprezentowali gracze Elektroserwisu, Zimnych Pereł, Hawkins, Wilków Mazur Kętrzyn, Karolewo oraz drużyny Przebij. W grupie "A" bezkonkurencyjny okazał się Elektroserwis, który wygrał wszystkie trzy mecze tracąc zaledwie seta. W grupie "B" pierwsze miejsce zajęły Banany, które pokonały Wilki Mazur Kętrzyn i Karolewo. Oba mecze zakończyły się stosunkiem 2:0. W półfinałach swojego pogromcę znaleźli zawodnicy Elektroserwisu, którzy po raz pierwszy tego dnia musieli uznać wyższość rywali. Lepsze od nich okazały się być Wilki z Kętrzyna. W drugim meczu Banany nie dały większych szans drużynie Przebij i zgodnie z przewidywaniami znalazły się w wielkim finale. Zanim jednak rozstrzygnęliśmy zwycięzców rozegraliśmy mecz o 5 miejsce, w którym Zimne Perły pokonały Karolewo 2:0. Spotkanie o 3 miejsce w turnieju zakończyło się wygraną drużyny Przebij, która zrewanżowała się za porażkę w fazie grupowej i pokonała Elektroserwis 2:0. W ostatnim niedzielnym meczu zagrały Wilki Mazur Kętrzyn i Banany. O zaciętości i wyrównanej rywalizacji może świadczyć wynik pierwszego seta, którego 26:24 wygrały Banany. Nie mniej emocji przyniosła druga odsłona, która zapewniła zwycięstwo w całym turnieju o Puchar Burmistrza Korsz drużynie Bananów.
Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, puchary, dyplomy oraz nagrody indywidualne.

Nagrody, zarówno te indywidualne jak i drużynowe, wręczył Burmistrz Korsz Pan Jan Adamowicz.
Dziękujemy za udział i zapraszamy ponownie!

Klasyfikacji końcowa:

I miejsce - Banany
II miejsce - Wilki Mazur Kętrzyn
III miejsce - Przebij
IV miejsce - Elektroserwis

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepsza zawodniczka - Ewa Duczek
Najlepszy zawodnik - Aleksander Antończyk

 

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME