• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

 • Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

  Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

 • I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

  W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

Pulsujące Żylaki zwycięzcą V edycji KLH!

W sobotni wieczór w Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach rozgrywano mecze decydujące o końcowej klasyfikacji Korszeńskiej Ligi Halowej. Z wielu powodów do tegorocznych rozgrywek  zgłosiło się zaledwie 5 drużyn, co nie znaczy, że emocji brakowało. V edycję dość pewnie wygrały Pulsujące Żylaki pozostawiając w tyle z sześciopunktową stratą Wybrzeże Klatki Schodowej. Mistrzostwo rozstrzygnęło się w spotkaniu pomiędzy w.w. zespołami, a Pulsujące Żylaki wygrały bezpośrednie starcie 6:2. Na trzecim miejscu turniej zakończyło MDA, na czwartym Mamy Czas, zaś ostatnie przypadło najmłodszej tego roku drużynie – Ale Szopa. Niemniej zacięta rywalizacja toczyła się na polu strzeleckim. Tu o miano najskuteczniejszego zawodnika do ostatnich chwil walczył Krzysztof Tatarczuch (Mamy Czas) i Paweł Siwek (MDA). Ostatecznie nagroda króla strzelców przypadła temu drugiemu, autorowi 16 goli. Pozostałe nagrody indywidualne powędrowały do Dawida Lisa – najlepszego bramkarza oraz Adama Krajewskiego okrzykniętego najlepszym zawodnikiem V edycji KLH. Pamiątkowe statuetki, medale i puchary wręczył pełniący obowiązki Burmistrza Korsz Pan Kazimierz Mieczysław Witczak. Dziękujemy drużynom za udział i już zapraszamy na kolejną, szóstą edycję Korszeńskiej Ligi Halowej!

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - Pulsujące Żylaki
II miejsce - Wybrzeże Klatki Schodowej
III miejsce - MDA
IV miejsce - Mamy Czas
V miejsce - Ale Szopa

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz - Dawid Lis (Wybrzeże Klatki Schodowej)
Najlepszy zawodnik - Adam Krajewski (Pulsujące Żylaki)
Król strzelców - Paweł Siwek (MDA) - 16 goli

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME