• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

 • Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

  Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

 • I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

  W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

MDA sięga po Superpuchar!

Mecz o Superpuchar Korszeńskiej Ligi Halowej jest ostatnim spotkaniem oficjalnie zamykającym rozgrywki halowe. W starciu tym mierzą się mistrzowie ligi oraz zdobywca pucharu. W tym roku naprzeciwko siebie stanęły Pulsujące Żylaki i MDA. Ci drudzy potwierdzili, że są typowo pucharową drużyną, ponieważ już raz odprawili rywali z kwitkiem w meczu finałowym. Wówczas lepiej egzekwowali rzuty karne. Tym razem sprawa wyjaśniła się w regulaminowych 40 minutach, a końcowy rezultat to 5:3 dla zawodników w czarnych trykotach. Kolejny raz skutecznością błysnął Paweł Siwek, który zaaplikował rywalom dwa gole. Co ciekawe taki sam wynik pomiędzy tymi drużynami padał wcześniej już dwukrotnie i dwa razy z korzyścią dla Pulsujących Żylaków. Spotkania pomiędzy ww. zespołami zawsze charakteryzowały się zaciętością i gradem goli. Ostatecznie to MDA zdobywa drugi tegoroczny tytuł, natomiast do Pulsujących Żylaków należy miano najlepszej ekipy Korszeńskiej Lidze Halowej sezonu 2021/2022!

Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom i zapraszamy za rok!

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME