• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

 • Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

  Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

 • I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

  W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

MDA z pucharem Ligi!

Pucharowe zmagania przyniosły wiele emocji, a zwycięsko z turnieju wyszła drużyna MDA. Droga młodych zawodników zaczęła się od spotkania z Ale Szopą, którą pewnie pokonali 3:1. W międzyczasie na przeciwległym biegunie brylowały Pulsujące Żylaki, dla których mecz finałowy był już trzecim tego dnia. Najpierw musieli sprostać Mamy Czas pokonując rywali 6:4. Następnie rozprawili się Wybrzeżem Klatki Schodowej wygrywając 2:1, by w końcu stanąć do rywalizacji z MDA. Po 30 minutach nie poznaliśmy rozstrzygnięcia i potrzebne były rzuty karne. Te, lepiej egzekwowali zawodnicy MDA i to oni w tym roku zgarnęli Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej. Gratulujemy!

A już za tydzień walka o tytuł najlepszego zespołu KLH. Na kolejkę przed końcem szansę na zwycięstwo mają aż 3 zespoły. Możemy obiecać nie lada emocje. Zapraszamy!

 • Puchar_KLH_2122
 • Puchar_KLH_wyniki

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME