• OKPR Warmia Energa Olsztyn z Pucharem Burmistrza Korsz!

  I Liga Piłki Ręcznej ponownie zawitała do Korsz. Miejscowa hala okazuje się być szczęśliwą dla OKPR Warmii Energa Olsztyn. Drużyna ze stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego kolejny raz stanęła na najwyższym stopniu podium!

 • DAGA Sport Wandajny z Pucharem KLH!

  DAGA Sport Wandajny nie pozostawiła złudzeń rywalom i dość pewnie sięgnęła po Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej.

 • Wybrzeże Klatki Schodowej zwycięzcą KLH!

  Gdy 23 listopada ubiegłego roku rozpoczęły się zmagania Korszeńskiej Ligi Halowej, wielu kibiców w roli faworytów do udziału w meczu finałowym widziało WKS oraz zespół z Wandajn. Po blisko trzech miesiącach rywalizacji dokładnie te dwie drużyny stanęły naprzeciwko siebie, by stoczyć bój o pierwsze miejsce.

 • DAGA Sport Korsze w 1/8 Finału PP w Futsalu!

  W niedzielę 09.02.2020r. wydarzyła się rzecz nieprawdopodobna, bo dokładnie tak trzeba nazwać awans środowiskowej drużyny z Korsz do kolejnej fazy Pucharu Polski w Futsalu. Obawy przed meczem były jak najbardziej uzasadnione, bowiem Halę Widowiskowo – Sportową w odwiedził lider I Ligi grupy północnej – LSSS Lębork.

 • Piękna futsalowa przygoda zakończona na 1/8!

  Constract Lubawa to najcięższy futsalowy kaliber i zdecydowanie najwyższa halowa półka w Polsce. Los chciał, że właśnie z drużyną z województwa Warmińsko – Mazurskiego przyszło mierzyć się środowiskowej ekipie z Korsz w ramach 1/8 Finału Pucharu Polski. Już samo dojście do tej fazy rozgrywek zaskoczyło niejednego sympatyka piłki nożnej, a spotkanie z ekstraklasowym zespołem było zwieńczeniem pięknej przygody. 

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Zaczynamy przygodę z Wojewódzkim Pucharem Polski

 

Zapowiada się niezwykle emocjonujący weekend w korszeńskiej hali. W sobotnie popołudnie na parkiet wybiegną zawodnicy grający w Korszeńskiej Lidze Halowej, a już dzień później o godzinie 16:00 będziemy świadkami meczu pierwszej rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski, w którym wystąpi lokalna drużyna. Do rozgrywek przystąpi łącznie 14 zespołów, a wśród nich Elektroserwis Korsze, złożony z wychowanków MKS Korsze. Naszym przeciwnikiem będzie JELE Orneta.

Spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godz. 16:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach.

W rozgrywkach wezmą udział ograne już w halowych bojach drużyny, takie jak: LZS Lubawa, Tedi-Trans Nowe Miasto Lubawskie, UWM Olsztyn. Niewiele natomiast mówią nazwy kolejnych: Liga Dżentelmenów, Piraci Orneta, KT Ameryka oraz wspomniana już JELE Orneta. Szczególnie mocni mogą być czwartoligowcy z Lidzbarka Warmińskiego i Pasymia. Swoje zgłoszenie przysłali również zawodnicy GKS Szczytno oraz nasi sąsiedzi zza miedzy - Jurand Barciany. W ćwierćfinale stawkę uzupełnią Hotel Robert's Port oraz zeszłoroczni zwycięzcy Wojewódzkiego Pucharu Polski - DAGA Sport.

Kadra zespołu Elektroserwis Korsze:

Waldemar Auguściak, Marek Bednarczyk, Piotr Trafarski, Piotr Kozłowski, Rafał Solecki, Paweł Miłoszewski, Piotr Sawicki, Paweł Sawicki, Dawid Lis, Kamil Kotkowski, Mateusz Cyliński, Mariusz Gąsiorowski, Kamil Synowczyk, Paweł Flis.

Z niedzielnego meczu zostanie przeprowadzona transmisja wideo, serdecznie zapraszamy na facebook'owy profil Hali Widowiskowo-Sportowej!

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME