Terminarz

 

 Terminarz IV edycji KLH 2020/2021

 

KOLEJKA I
28.11.2020r. 16:00           ANANASY                 6:5
( 4:3 )
FALA WARPUNY
28.11.2020r. 16:50    PULSUJĄCE ŻYLAKI     4:7
( 0:4 )
CHICK CHICKEN
28.11.2020r. 17:40          MAMY CZAS           3:4
( 2:3 )
NA FANTAZJI
28.11.2020r. 18:30            KRIZZO              5:0
( 2:0 )
MDA
28.11.2020r. 19:20    WYBRZEŻE KLATKI       SCHODOWEJ     7:6
( 3:4 )
DOBRE CHŁOPAKI
  PAUZA - ZALANI    

 

KOLEJKA II
05.12.2020r. 16:00 KRIZZO 1:3
( 0:1 )
NA FANTAZJI
05.12.2020r. 16:50 ANANASY 6:4
( 2:2 )
ZALANI
05.12.2020r. 17:40 PULSUJĄCE ŻYLAKI 4:6
( 3:2 )
FALA WARPUNY
05.12.2020r. 18:30 MAMY CZAS 3:13
( 0:5 )
CHICK CHICKEN
05.12.2020r. 19:20 MDA 7:8
( 4:3 )
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
  PAUZA - DOBRE CHŁOPAKI    

 

KOLEJKA III
12.12.2020r. 16:00 PULSUJĄCE ŻYLAKI 4:3
( 1:2 )
ZALANI
12.12.2020r. 16:50 MAMY CZAS 3:16
( 1:8 )
FALA WARPUNY
12.12.2020r. 17:40 MDA 5:4
( 2:4 )
DOBRE CHŁOPAKI
12.12.2020r. 18:30 KRIZZO 3:4
( 0:2 )
CHICK CHICKEN
12.12.2020r. 19:20  NA FANTAZJI 6:2
( 2:0 )
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
  PAUZA -ANANASY    

 

KOLEJKA IV
19.12.2020r. 16:00  NA FANTAZJI 5:3
( 1:2 )
DOBRE CHŁOPAKI
19.12.2020r. 16:50  ZALANI 7:3
( 3:1 )
MAMY CZAS
19.12.2020r. 17:40  FALA WARPUNY 4:6
( 3:3 )
KRIZZO
19.12.2020r. 18:30  CHICK CHICKEN 2:4
( 0:2 )
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
19.12.2020r. 19:20 ANANASY 1:5
( 1:1 )
 PULSUJĄCE ŻYLAKI
  PAUZA -MDA    

 

I RUNDA PUCHARU KORSZEŃSKIEJ LIGI HALOWEJ
27.12.2020r. 15:00 KRIZZO 4:3
( 1:2 )
MDA
27.12.2020r. 15:40  NA FANTAZJI 1:3
( 0:2 )
CHICK CHICKEN
27.12.2020r. 16:20  WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ 7:3
( 3:2 )
ZALANI
27.12.2020r. 17:00  FALA WARPUNY 0:4
( 0:1 )
MAMY CZAS
27.12.2020r. 17:40 PULSUJĄCE ŻYLAKI
WOLNY LOS
2:2 p.k.2:3
( 1:1 )
KRIZZO
27.12.2020r. 18:20 DOBRE CHŁOPAKI
WOLNY LOS
3:10
( 1:5 )
CHICK CHICKEN
27.12.2020r. 19:00 ANANASY
WOLNY LOS
3:7
( 0:4 )
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ

 

KOLEJKA V
19.01.2021r. 16:30  FALA WARPUNY :
( : )
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
19.01.2021r. 17:20 KRIZZO :
( : )
ZALANI
19.01.2021r. 18:10 DOBRE CHŁOPAKI :
( : )
CHICK CHICKEN
19.01.2021r. 19:00 MAMY CZAS :
( : )
ANANASY 
19.01.2021r. 19:50  NA FANTAZJI :
( : )
MDA
  PAUZA - PULSUJĄCE ŻYLAKI    

 

KOLEJKA VI
23.01.2021r. 16:00 CHICK CHICKEN :
( : )
MDA
23.01.2021r. 16:50 WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ :
( : )
ZALANI
23.01.2021r. 17:40 PULSUJĄCE ŻYLAKI :
( : )
MAMY CZAS 
23.01.2021r. 18:30 DOBRE CHŁOPAKI :
( : )
FALA WARPUNY
23.01.2021r. 19:20 ANANASY :
( : )
KRIZZO
  PAUZA -NA FANTAZJI    

 

KOLEJKA VII
24.01.2021r. 16:00 ANANASY :
( : )
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
24.01.2021r. 16:50 MDA :
( : )
FALA WARPUNY
24.01.2021r. 17:40  NA FANTAZJI :
( : )
CHICK CHICKEN
24.01.2021r. 18:30  ZALANI :
( : )
DOBRE CHŁOPAKI
24.01.2021r. 19:20  KRIZZO :
( : )
PULSUJĄCE ŻYLAKI
  PAUZA - MAMY CZAS    

 

KOLEJKA VIII
26.01.2021r. 16:30 MAMY CZAS :
( : )
KRIZZO
26.01.2021r. 17:20  ZALANI :
( : )
MDA
26.01.2021r. 18:10 NA FANTAZJI :
( : )
FALA WARPUNY
26.01.2021r. 19:00 WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ :
( : )
PULSUJĄCE ŻYLAKI
26.01.2021r. 19:50 ANANASY :
( : )
DOBRE CHŁOPAKI
  PAUZA - CHICK CHICKEN    

 

KOLEJKA IX
30.01.2021r. 16:00 WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ :
( : )
MAMY CZAS
30.01.2021r. 16:50  NA FANTAZJI :
( : )
ZALANI
30.01.2021r. 17:40 CHICK CHICKEN :
( : )
FALA WARPUNY
30.01.2021r. 18:30  PULSUJĄCE ŻYLAKI :
( : )
DOBRE CHŁOPAKI
30.01.2021r. 19:20 MDA :
( : )
ANANASY
  PAUZA - KRIZZO    

 

KOLEJKA X
31.01.2021r. 16:00  ZALANI :
( : )
CHICK CHICKEN
31.01.2021r. 16:50 ANANASY :
( : )
NA FANTAZJI
31.01.2021r. 17:40 MDA :
( : )
PULSUJĄCE ŻYLAKI
31.01.2021r. 18:30 MAMY CZAS :
( : )
DOBRE CHŁOPAKI
31.01.2021r. 19:20 KRIZZO :
( : )
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
  PAUZA - FALA WARPUNY    

 

KOLEJKA XI
02.02.2021r. 16:30 MDA :
( : )
MAMY CZAS
02.02.2021r. 17:20 ANANASY :
( : )
CHICK CHICKEN
02.02.2021r. 18:10 ZALANI :
( : )
FALA WARPUNY
02.02.2021r. 19:00 DOBRE CHŁOPAKI :
( : )
KRIZZO
02.02.2021r. 19:50 NA FANTAZJI :
( : )
PULSUJĄCE ŻYLAKI 
  PAUZA - WYBRZEŻE  KLATKI SCHODOWEJ     

 

KONIEC FAZY ZASADNICZEJ

 

ROZGRYWKI W SYSTEMIE "PLAY-OFF"

 

PARY 1/4 FINAŁU (do dwóch zwycięstw)
06.02.2021r. 16:00
I miejsce
:
( : )

VIII miejsce
06.02.2021r. 16:50
II miejsce
:
( : )

VII miejsce
06.02.2021r. 17:40  
III miejsce
:
( : )
 
VI miejsce
06.02.2021r. 18:30  
IV miejsce
:
( : )
 
V miejsce
06.02.2021r. 19:20 Ewentualne mecze decydujące o awansie :
( : )
 

 

II RUNDA PUCHARU KORSZEŃSKIEJ LIGI HALOWEJ - FINAŁY
07.02.2021r. 16:00  KRIZZO :
( : )
CHICK CHICKEN
07.02.2021r. 16:50 WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ :
( : )
MAMY CZAS
FINAŁ
07.02.2021r. 18:00   :
( : )
 

 

PARY 1/2 FINAŁU (do dwóch zwycięstw)
09.02.2021r. 16:30
Zwycięzca meczu nr 1
:
( : )

Zwycięzca meczu nr 4
09.02.2021r. 17:20
Zwycięzca meczu nr 2
:
( : )

Zwycięzca meczu nr 3
  EWENTUALNE REWANŻE
09.02.2021r. 18:10
Zwycięzca meczu nr 1 
:
( : )

Zwycięzca meczu nr 4
09.02.2021r. 19:00
Zwycięzca meczu nr 2
:
( : )

Zwycięzca meczu nr 3

 

MECZE FINAŁOWE
MECZ O III MIEJSCE
13.02.2021r. 17:00   :
( : )
 
  FINAŁ
13.02.2021r. 18:00   :
( : )
 
MECZ O SUPERPUCHAR
14.02.2021r. 17:00   :
( : )
 

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME