Terminarz

 

 Terminarz III edycji KLH 2019/2020

 

Kolejka I
23.11.2019r. 16:00 Szansa Reszel 7:4
(3:4)
MKS Junior Korsze
23.11.2019r. 16:50 MDA 3:5
(2:3)
Ananasy
23.11.2019r. 17:40 Szansa Reszel 9:11
(3:5)
Tesla 248
23.11.2019r. 18:30 DAGA SPORT Wandajny 5:6
(2:4)
Wybrzeże Klatki Schodowej
23.11.2019r. 19:20 Szybcy i Wściekli wo. 5:0 Mamy Czas

 

Kolejka II
30.11.2019r. 16:00 MKS Junior Korsze 5:1
(2:1)
MDA
30.11.2019r. 16:50 Ananasy 5:6
(4:0)
DAGA SPORT Wandajny
30.11.2019r. 17:40 MKS Junior Korsze 1:17
(0:8)
Tesla 248
30.11.2019r. 18:30 Szansa Reszel 5:10
(3:6)
Szybcy i Wściekli
30.11.2019r. 19:20 Wybrzeże Klatki Schodowej 3:0
(1:0)
Mamy Czas

 

Kolejka III
07.12.2019r. 16:00 MDA : DAGA SPORT Wandajny
07.12.2019r. 16:50 MKS Junior Korsze : Wybrzeże Klatki Schodowej
07.12.2019r. 17:40 MDA : Tesla 248
07.12.2019r. 18:30 Ananasy : Szybcy i Wściekli
07.12.2019r. 19:20 Mamy Czas : Szansa Reszel

 

Kolejka IV
14.12.2019r. 16:00 Ananasy : Wybrzeże Klatki Schodowej
14.12.2019r. 16:50 Szansa Reszel : DAGA SPORT Wandajny
14.12.2019r. 17:40 Ananasy : Tesla 248
14.12.2019r. 18:30 MDA : Mamy Czas
14.12.2019r. 19:20 Szybcy i Wściekli : MKS Junior Korsze
14.12.2019r. 20:00 Mamy Czas : Tesla 248

 

Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej - Ćwierćfinały (I faza)
21.12.2019r. 16:00   :  
21.12.2019r. 16:50   :  
21.12.2019r. 17:40   :  
21.12.2019r. 18:30   :  
21.12.2019r. 19:20  WOLNY LOS :  

 

Kolejka V
28.12.2019r. 16:00 DAGA SPORT Wandajny : Mamy Czas
28.12.2019r. 16:50 Szybcy i Wściekli : MDA
28.12.2019r. 17:40 DAGA SPORT Wandajny : Tesla 248
28.12.2019r. 18:30 Ananasy : MKS Junior Korsze
28.12.2019r. 19:20 Wybrzeże Klatki Schodowej : Szansa Reszel

 

Kolejka VI
04.01.2020r. 16:00 Wybrzeże Klatki Schodowej : MDA
04.01.2020r. 16:50 Szansa Reszel : Ananasy
04.01.2020r. 17:40 Wybrzeże Klatki Schodowej : Tesla 248
04.01.2020r. 18:30 Szybcy i Wściekli : DAGA SPORT Wandajny
04.01.2020r. 19:20 Mamy Czas : MKS Junior Korsze

 

Kolejka VII
11.01.2020r. 16:00 Szybcy i Wściekli : Wybrzeże Klatki Schodowej
11.01.2020r. 16:50 MDA : Szansa Reszel
11.01.2020r. 17:40 Szybcy i Wściekli : Tesla 248
11.01.2020r. 18:30 Ananasy : Mamy Czas
11.01.2020r. 19:20 DAGA SPORT Wandajny : MKS Junior Korsze

 

KONIEC FAZY ZASADNICZEJ

 

Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej - Finały (II faza)
18.01.2020r. 16:00   :  
18.01.2020r. 16:50   :  
MECZ O III MIEJSCE
18.01.2020r. 17:40   :  
FINAŁ
18.01.2020r. 18:30   :  

 

ROZGRYWKI W SYSTEMIE "PLAY-OFF"

 

Pary 1/4 Finału (do dwóch zwycięstw)
25.01.2020r. 16:00 1 miejsce : 8 miejsce
25.01.2020r. 16:50 2 miejsce : 7 miejsce
25.01.2020r. 17:40 3 miejsce : 6 miejsce
25.01.2020r. 18:30 4 miejsce : 5 miejsce
25.01.2020r. 19:20 Ewentualne rewanże :  

 

Pary 1/2 Finału (do dwóch zwycięstw)
01.02.2020r. 16:00 Zwycięzca pary 1-8 : Zwycięzca pary 4-5
01.02.2020r. 16:50 Zwycięzca pary 2-7 : Zwycięzca pary 3-6
REWANŻE
01.02.2020r. 17:40 Zwycięzca pary 1-8 : Zwycięzca pary 4-5
01.02.2020r. 18:30 Zwycięzca pary 2-7 : Zwycięzca pary 3-6 

 

Pary 1/2 Finału (ewentualny trzeci mecz)
02.02.2020r. 16:00   :  
02.02.2020r. 16:50   :  

 

FINAŁY
MECZ O III MIEJSCE
08.02.2020r. 16:00   :  
FINAŁ
08.02.2020r. 16:50   :  
MECZ O SUPERPUCHAR
09.02.2020r. 16:00   :  

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME