Drużyny

III EDYCJA

SEZON 2019/2020

 

Tesla 248

 

 



Adrian Stadnyk, Patryk Jędrzejewski, Mariusz Gąsiorowski, Emil Kierwicz,
Paweł Flis, Tomasz Bebłowski, Marcin Huszfeld, Paweł Kardaś, Marcin Zalewski

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Szansa Reszel

 

 



Paweł Bieluń, Jan Bieżuński, Mirosław Pupecki, Adam Gradzewicz, Marcin Bułak,
Adrian Porydzaj, Paweł Lakej, Arkadiusz Ligman, Ireneusz Jowsa, Krzysztof Tatarczuch,
Karol Schmidt, Szymon Block, Dawid Stelmaszczyk, Karol Pyrczak

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szybcy i Wściekli

 

 

 

Piotr Trafarski, Patryk Szłapka, Damian Kosiński, Dominik Aleksandrowicz, Paweł Bociej,
Adam Skomorok, Łukasz Skomorok, Miłosz Krajewski, Patryk Pniewski, Marcin Filipczak,
Maciej Golan,Jarosław Kuczyński, Mateusz Zarębiński, Radosław Zasztowt

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mamy Czas

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ananasy

 

 




Adam Gąsiorowski, Robert Mielnik, Kamil Synowczyk, Ignacy Bukowski,
Patryk Harasim, Kamil Kotkowski, Paweł Siwek, Tobiasz Olszak, Paweł Kiejno

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wybrzeże Klatki Schodowej

 

 

 

 

 
Piotr Jakubczak, Piotr Sawicki, Jacek Janiszewski, Damian Roksela, Dariusz Jutal, Paweł Sawicki,
Marek Bednarczyk, Mariusz Solecki, Adrian Romanowski, Dawid Lis, Waldemar Auguściak, Andrzej Messerszmidt

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

MDA

 

Dominik Kurcinowski, Łukasz Wójcik, Piotr Myszkowski, Dawid Siłkowski,
Przemysław Fesnak, Dawid Gwizdek, Konrad Stadnyk, Arkadiusz Rejmanowski

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

MKS Junior Korsze

 

 




Mateusz Michałowski, Konrad Jóźwiak, Gabriel Mączyński, Dominik Walczak, Jakub Kaczmarek,
Piotr Kozłowski, Oskar Predko, Wojciech Hłyściuk, Szymon Łazurkiewicz, Filip Zbiciak, Jakub Marek

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

DAGA SPORT Wandajny



 
Dawid Manista, Mateusz Cyliński, Jacek Miłek, Przemysław Piwiszkis, Daniel Rukszan, Daniel Rosiński, Przemysław Dudziński,
Krzysztof Piwiszkis, Adam Krajewski, Rafał Solecki, Mateusz Madej, Daniel Fedczak, Patryk Obidowski, Paweł Branicki

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME