• OKPR Warmia Energa Olsztyn z Pucharem Burmistrza Korsz!

  I Liga Piłki Ręcznej ponownie zawitała do Korsz. Miejscowa hala okazuje się być szczęśliwą dla OKPR Warmii Energa Olsztyn. Drużyna ze stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego kolejny raz stanęła na najwyższym stopniu podium!

 • DAGA Sport Wandajny z Pucharem KLH!

  DAGA Sport Wandajny nie pozostawiła złudzeń rywalom i dość pewnie sięgnęła po Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej.

 • Wybrzeże Klatki Schodowej zwycięzcą KLH!

  Gdy 23 listopada ubiegłego roku rozpoczęły się zmagania Korszeńskiej Ligi Halowej, wielu kibiców w roli faworytów do udziału w meczu finałowym widziało WKS oraz zespół z Wandajn. Po blisko trzech miesiącach rywalizacji dokładnie te dwie drużyny stanęły naprzeciwko siebie, by stoczyć bój o pierwsze miejsce.

 • DAGA Sport Korsze w 1/8 Finału PP w Futsalu!

  W niedzielę 09.02.2020r. wydarzyła się rzecz nieprawdopodobna, bo dokładnie tak trzeba nazwać awans środowiskowej drużyny z Korsz do kolejnej fazy Pucharu Polski w Futsalu. Obawy przed meczem były jak najbardziej uzasadnione, bowiem Halę Widowiskowo – Sportową w odwiedził lider I Ligi grupy północnej – LSSS Lębork.

 • Piękna futsalowa przygoda zakończona na 1/8!

  Constract Lubawa to najcięższy futsalowy kaliber i zdecydowanie najwyższa halowa półka w Polsce. Los chciał, że właśnie z drużyną z województwa Warmińsko – Mazurskiego przyszło mierzyć się środowiskowej ekipie z Korsz w ramach 1/8 Finału Pucharu Polski. Już samo dojście do tej fazy rozgrywek zaskoczyło niejednego sympatyka piłki nożnej, a spotkanie z ekstraklasowym zespołem było zwieńczeniem pięknej przygody. 

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Czas wylosować pary Pucharu KLH!

Wg powyższej drabinki będziemy ustalać drogę do finału Pucharu Korszeńskiej Ligi Halowej poszczególnych drużyn. Zespoły swoje miejsca losować będą tuż przed własnymi meczami, które rozegrane zostaną w ramach trzeciej kolejki KLH (12.12.2020r.). Pierwszą rundę rozegramy tuż po świętach bożonarodzeniowych 27 grudnia 2020r. (niedziela), gdzie spośród jedenastu drużyn wyłonimy cztery najlepsze, które z kolei zmierzą się podczas finałów pod koniec stycznia 2021 roku.

W zeszłym sezonie trofeum trafiło w ręce Dagi-Sport Wandajny. Już teraz wiemy, że triumfatorem będzie kto inny. Puchar to dodatkowa gratka dla zawodników, którzy będą musieli pożegnać się po 11 kolejkach KLH z rozgrywkami ligowymi, a także dla tych, którzy będą wówczas bić się o najwyższe cele. Pierwsze spotkania ligowe pokazały, że rywalizacja zarówno o Puchar, jak i mistrzostwo KLH będzie zacięta i niezwykle ciekawa. Zapraszamy do śledzenia losów ulubionych drużyn! 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME