• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

• Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

• Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

• I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

Na Fantazji pokonuje faworyta

Aż trzy z pięciu sobotnich spotkań kończyło się różnicą jednego gola. To najlepiej świadczy o wyrównanej lidze i potencjale drużyn uczestniczących w tegorocznej edycji KLH. Zapowiada się twarda walka do końca o miejsca w pierwszej ósemce.

Największym zaskoczeniem była wysoka wygrana Na Fantazji z dotychczasowym faworytem rozgrywek –WKS’em. Młodzi zawodnicy z Reszla prowadzili grę, a w końcowych minutach perfekcyjnie kontrowali rywali. Tym samym awansowali na drugie miejsce w tabeli. Jednocześnie zapisali się w historii ligi, bowiem pokonując Wybrzeże Klatki Schodowej zdołali przerwać ich trzyletnią passę meczów bez porażki.

Pierwszym kompletem punktów pochwalić się mogą Pulsujące Żylaki. Przegrywając do przerwy 1:2 z Zalanymi mało kto przypuszczał, że zdołają odwrócić losy meczu. Decydującą bramkę w 38 minucie spotkania zdobył Maciej Golan, który został bohaterem Żylaków.

Swój mecz wysoko wygrała Fala Warpuny aplikując Mamy Czas 16 goli. Przeciwnik zdołał odpowiedzieć trzykrotnie. Kryspin Graczyk – strzelec pięciu bramek w sobotnim spotkaniu – został liderem klasyfikacji strzelców. Łącznie uzbierał już 8 trafień.

Chick Chicken idzie jak po swoje. Po meczu z Krizzo kolejny raz dopisał sobie 3 punkty i przewodzi tabeli KLH. Zwycięstwo jednak nie przyszło łatwo, ponieważ przeciwnik postawił twarde warunki.  Strzelając trzy gole w 2 minuty zawodnicy Krizzo niespodziewanie doszli rywali i zanosiło się, że pójdą za ciosem. Jednak przez ostatnie osiem minut Chick Chicken kontrolowało boiskowe poczynania nie dając sobie wbić gola na wagę remisu.

Pierwszy komplet punktów dopisali sobie młodzi zawodnicy MDA. Zwycięstwo robi wrażenie ponieważ do przerwy rywale prowadzili 4:2. W drugiej odsłonie meczu skutecznością błysnął  autor dwóch, a w całym spotkaniu trzech bramek - Arkadiusz Rejmanowski. Dobra gra obronna zawodników  MDA pozwoliła im nie stracić żadnego gola, a w konsekwencji cieszyć się z trzech oczek.

Podczas trzeciej serii gier rozlosowaliśmy pary I rundy Pucharu Korszeńskiej Ligi Halowej. Spośród jedenastu zespołów trzy drużyny trafiły na Wolny Los, który pozwala ominąć pierwsze spotkanie. Wyniki losowania poniżej.