• Kj Auto mistrzem województwa w futsalu!

  W pierwszą sobotę marca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Futsalu, organizowane z inicjatywy Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożej. Hale sportowe w Korszach i Barcianach gościły łącznie 15 zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego, które przyjechały rywalizować o miano najlepszej drużyny spośród mistrzów lokalnych rozgrywek halowych.  

 • IV Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin za nami!

  Początek czerwca to okres w Hali Widowiskowo – Sportowej zarezerwowany dla obywających się w tym czasie zawodów karate. Obiekt w Korszach rokrocznie skupia masę uzdolnionych zawodników wschodnich sztuk walki. Nie inaczej było i tym razem. W sobotę 8 czerwca nasza hala gościła blisko 130 zawodników i zawodniczek chcących sprawdzić swoje umiejętności w ramach IV Otwartego Turnieju Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz.

 • Zagraliśmy dla Marka!
  Zagraliśmy dla Marka!

  3 listopada 2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się charytatywny turniej piłki halowej pod hasłem "Gramy dla Marka". Cel był szczytny, a więc i chętnych do pomocy nie brakowało.

 • Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!
  Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!

  10 listopada zakończyliśmy cykl turniejów pod nazwą „Aktywna Jesień”, podczas którego rywalizowaliśmy w czterech dyscyplinach. Ostatnie zawody to Turniej Piłki Nożnej Amatorów. Do udziału przystąpiło łącznie 8 zespołów, które walczyły podzielone na dwie grupy.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Pomnik Orła Polskiego odsłonięty.

W niedzielę 11 listopada 2018 roku, w setne urodziny odzyskania niepodległości przez Polskę, nastąpiło odsłonięcie pomnika Orła Polskiego, znajdującego się przy Hali Widowiskowo -Sportowej w Korszach.

Była to uroczystość zwieńczająca obchody 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszym mieście i odbyła się bezpośrednio po przemarszu mieszkańców ulicami Korsz. Wykonanie pomnika było hołdem oddanym wszystkim Polakom, którzy wywalczyli wolną Polskę. W dowód wdzięczności za dar NIEPODLEGŁOŚCI!!! Mamy nadzieję, że skutecznie będzie on przypominał o tych bohaterach i czasach kiedy na mapach Europy nie było Polski.
Składamy serdeczne podziękowania osobom, bez których nie udałoby się zrealizować tego projektu. Dziękujemy bardzo Panu Józefowi Obolewiczowi za wykonanie postaci orła, Markowi Kropiwnickiemu za wielki kamień, Panu Janowi Olędzkiemu za tablicę pamiątkową oraz dla księdza proboszcza Remigiusza Zanieckiego za poświęcenie pomnika.
PAMIĘTAJMY O PRZESZŁOŚCI, KREUJĄC PRZYSZŁOŚĆ!

 • 20181108_135250
 • 20181111_141329
 • 20181111_141400
 • 20181111_141431

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME