• Pomnik Orła Polskiego odsłonięty.

  W niedzielę 11 listopada 2018 roku, w setne urodziny odzyskania niepodległości przez Polskę, nastąpiło uroczyste odsłonięcie pomnika  Orła Polskiego, znajdującego się przy Hali Widowiskowo -Sportowej w Korszach.

 • KoGo Team Mrągowo z Wojewódzkim Pucharem w futsalu!
  KoGo Team Mrągowo z Wojewódzkim Pucharem w futsalu!

  W minioną niedzielę (16.12.2018r.) w hali widowiskowo – sportowej w Korszach odbył się turniej o Puchar Wojewódzki w futsalu. Były to finałowe eliminacje o prawo reprezentowania naszego województwa w tegorocznej edycji Pucharu Polski na szczeblu centralnym.  

 • Warmia Energa Olsztyn drugi raz z rzędu wygrywa w Korszach!

  Wielkie emocje, zwroty akcji i walka do końca. W niedzielę to wszystko towarzyszyło  publiczności zebranej w Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach.

 • Wybrzeże Klatki Schodowej mistrzem II edycji Korszeńskiej Ligi Halowej!
  Wybrzeże Klatki Schodowej mistrzem II edycji Korszeńskiej Ligi Halowej!

  Druga sobota lutego to zdecydowanie najważniejszy dzień dla Korszeńskiej Ligi Halowej. Wtedy właśnie rozstrzygały się losy rywalizacji, której byliśmy świadkami przez ostatnie niespełna 3 miesiące.

 • Kj Auto mistrzem województwa w futsalu!

  W pierwszą sobotę marca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Futsalu, organizowane z inicjatywy Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożej. Hale sportowe w Korszach i Barcianach gościły łącznie 15 zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego, które przyjechały rywalizować o miano najlepszej drużyny spośród mistrzów lokalnych rozgrywek halowych.  

 • IV Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin za nami!

  Początek czerwca to okres w Hali Widowiskowo – Sportowej zarezerwowany dla obywających się w tym czasie zawodów karate. Obiekt w Korszach rokrocznie skupia masę uzdolnionych zawodników wschodnich sztuk walki. Nie inaczej było i tym razem. W sobotę 8 czerwca nasza hala gościła blisko 130 zawodników i zawodniczek chcących sprawdzić swoje umiejętności w ramach IV Otwartego Turnieju Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

20 Paź
Turniej Badmintona "Aktywna Jesień"
Data 20.10.2019 10:00 - 15:00
27 Paź
Turniej Tenisa Stołowego "Aktywna Jesień"
Data 27.10.2019 10:00 - 15:00
10 Lis

Pomnik Orła Polskiego odsłonięty.

W niedzielę 11 listopada 2018 roku, w setne urodziny odzyskania niepodległości przez Polskę, nastąpiło odsłonięcie pomnika Orła Polskiego, znajdującego się przy Hali Widowiskowo -Sportowej w Korszach.

Była to uroczystość zwieńczająca obchody 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszym mieście i odbyła się bezpośrednio po przemarszu mieszkańców ulicami Korsz. Wykonanie pomnika było hołdem oddanym wszystkim Polakom, którzy wywalczyli wolną Polskę. W dowód wdzięczności za dar NIEPODLEGŁOŚCI!!! Mamy nadzieję, że skutecznie będzie on przypominał o tych bohaterach i czasach kiedy na mapach Europy nie było Polski.
Składamy serdeczne podziękowania osobom, bez których nie udałoby się zrealizować tego projektu. Dziękujemy bardzo Panu Józefowi Obolewiczowi za wykonanie postaci orła, Markowi Kropiwnickiemu za wielki kamień, Panu Janowi Olędzkiemu za tablicę pamiątkową oraz dla księdza proboszcza Remigiusza Zanieckiego za poświęcenie pomnika.
PAMIĘTAJMY O PRZESZŁOŚCI, KREUJĄC PRZYSZŁOŚĆ!

 • 20181108_135250
 • 20181111_141329
 • 20181111_141400
 • 20181111_141431

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME