• OKPR Warmia Energa Olsztyn z Pucharem Burmistrza Korsz!

  I Liga Piłki Ręcznej ponownie zawitała do Korsz. Miejscowa hala okazuje się być szczęśliwą dla OKPR Warmii Energa Olsztyn. Drużyna ze stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego kolejny raz stanęła na najwyższym stopniu podium!

 • DAGA Sport Wandajny z Pucharem KLH!

  DAGA Sport Wandajny nie pozostawiła złudzeń rywalom i dość pewnie sięgnęła po Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej.

 • Wybrzeże Klatki Schodowej zwycięzcą KLH!

  Gdy 23 listopada ubiegłego roku rozpoczęły się zmagania Korszeńskiej Ligi Halowej, wielu kibiców w roli faworytów do udziału w meczu finałowym widziało WKS oraz zespół z Wandajn. Po blisko trzech miesiącach rywalizacji dokładnie te dwie drużyny stanęły naprzeciwko siebie, by stoczyć bój o pierwsze miejsce.

 • DAGA Sport Korsze w 1/8 Finału PP w Futsalu!

  W niedzielę 09.02.2020r. wydarzyła się rzecz nieprawdopodobna, bo dokładnie tak trzeba nazwać awans środowiskowej drużyny z Korsz do kolejnej fazy Pucharu Polski w Futsalu. Obawy przed meczem były jak najbardziej uzasadnione, bowiem Halę Widowiskowo – Sportową w odwiedził lider I Ligi grupy północnej – LSSS Lębork.

 • Piękna futsalowa przygoda zakończona na 1/8!

  Constract Lubawa to najcięższy futsalowy kaliber i zdecydowanie najwyższa halowa półka w Polsce. Los chciał, że właśnie z drużyną z województwa Warmińsko – Mazurskiego przyszło mierzyć się środowiskowej ekipie z Korsz w ramach 1/8 Finału Pucharu Polski. Już samo dojście do tej fazy rozgrywek zaskoczyło niejednego sympatyka piłki nożnej, a spotkanie z ekstraklasowym zespołem było zwieńczeniem pięknej przygody. 

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

FC Marłuty zwycięzcą "Neymar JR's FIVE"

    W niedzielę 04.11.2018r. w Hali Widowisko – Sportowej w Korszach rozegrany został turniej piłki nożnej,  w którym obowiązywały zasady „Neymar JR’s FIVE”. Formuła gry przedstawia się następująco:  kiedy jedna drużyna strzela gola, druga traci jednego zawodnika, zwycięża drużyna, która wyeliminuje wszystkich zawodników ekipy przeciwnej lub ta, która po upływie 10 minut ma na boisku większą liczbę zawodników (strzelonych bramek).

  Na starcie stanęło 5 drużyn i szybko okazało się, że nie  wszyscy czytali regulamin turnieju. Otóż w jednej z ekip pojawił się bramkarz, który w tych rozgrywkach jest zbędny 😊 . Kiedy omówione już zostały zasady obowiązujące w zawodach, drużyny przystąpiły do rywalizacji. Graliśmy systemem „każdy z każdym”. Na koniec zmagań zwycięzcą została ekipa „FC Marłuty”, która wygrała wszystkie swoje mecze. Na drugim miejscu uplasował się zespół „Ćpulicy”, natomiast na najniższym stopniu podium stanęli tego dnia zawodnicy „Junior Team”. Czwarte miejsce przypadło „FC Kręglom”, piąte zaś zajęli zawodnicy z Kraskowa. Aktywnie spędzona niedziela, możliwość gry w piłkę nożną na innych zasadach niż zwykle, dobra zabawa, fajne nagrody i chęć rywalizacji to wszystko sprawiło, że zawodnicy z uśmiechami opuszczali mury naszej hali.

Były to już ostanie zawody rozgrywane w ramach projektu „JESIEŃ na sportowo”. W okresie od 30 września do 4 listopada w hali rozegrano 4 turnieje sportowe. W tym czasie wszyscy chętni mogli próbować swoich sił w takich dyscyplinach jak piłka siatkówka, badminton, tenis stołowy czy piłka nożna. Nieważne czy jesteś zawodowcem, uprawiasz sport rekreacyjnie czy amatorsko u nas zawsze znajdziesz coś dla siebie 😊

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME