• Kj Auto mistrzem województwa w futsalu!

  W pierwszą sobotę marca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Futsalu, organizowane z inicjatywy Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożej. Hale sportowe w Korszach i Barcianach gościły łącznie 15 zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego, które przyjechały rywalizować o miano najlepszej drużyny spośród mistrzów lokalnych rozgrywek halowych.  

 • IV Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin za nami!

  Początek czerwca to okres w Hali Widowiskowo – Sportowej zarezerwowany dla obywających się w tym czasie zawodów karate. Obiekt w Korszach rokrocznie skupia masę uzdolnionych zawodników wschodnich sztuk walki. Nie inaczej było i tym razem. W sobotę 8 czerwca nasza hala gościła blisko 130 zawodników i zawodniczek chcących sprawdzić swoje umiejętności w ramach IV Otwartego Turnieju Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz.

 • Zagraliśmy dla Marka!
  Zagraliśmy dla Marka!

  3 listopada 2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się charytatywny turniej piłki halowej pod hasłem "Gramy dla Marka". Cel był szczytny, a więc i chętnych do pomocy nie brakowało.

 • Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!
  Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!

  10 listopada zakończyliśmy cykl turniejów pod nazwą „Aktywna Jesień”, podczas którego rywalizowaliśmy w czterech dyscyplinach. Ostatnie zawody to Turniej Piłki Nożnej Amatorów. Do udziału przystąpiło łącznie 8 zespołów, które walczyły podzielone na dwie grupy.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

FC Marłuty zwycięzcą "Neymar JR's FIVE"

    W niedzielę 04.11.2018r. w Hali Widowisko – Sportowej w Korszach rozegrany został turniej piłki nożnej,  w którym obowiązywały zasady „Neymar JR’s FIVE”. Formuła gry przedstawia się następująco:  kiedy jedna drużyna strzela gola, druga traci jednego zawodnika, zwycięża drużyna, która wyeliminuje wszystkich zawodników ekipy przeciwnej lub ta, która po upływie 10 minut ma na boisku większą liczbę zawodników (strzelonych bramek).

  Na starcie stanęło 5 drużyn i szybko okazało się, że nie  wszyscy czytali regulamin turnieju. Otóż w jednej z ekip pojawił się bramkarz, który w tych rozgrywkach jest zbędny 😊 . Kiedy omówione już zostały zasady obowiązujące w zawodach, drużyny przystąpiły do rywalizacji. Graliśmy systemem „każdy z każdym”. Na koniec zmagań zwycięzcą została ekipa „FC Marłuty”, która wygrała wszystkie swoje mecze. Na drugim miejscu uplasował się zespół „Ćpulicy”, natomiast na najniższym stopniu podium stanęli tego dnia zawodnicy „Junior Team”. Czwarte miejsce przypadło „FC Kręglom”, piąte zaś zajęli zawodnicy z Kraskowa. Aktywnie spędzona niedziela, możliwość gry w piłkę nożną na innych zasadach niż zwykle, dobra zabawa, fajne nagrody i chęć rywalizacji to wszystko sprawiło, że zawodnicy z uśmiechami opuszczali mury naszej hali.

Były to już ostanie zawody rozgrywane w ramach projektu „JESIEŃ na sportowo”. W okresie od 30 września do 4 listopada w hali rozegrano 4 turnieje sportowe. W tym czasie wszyscy chętni mogli próbować swoich sił w takich dyscyplinach jak piłka siatkówka, badminton, tenis stołowy czy piłka nożna. Nieważne czy jesteś zawodowcem, uprawiasz sport rekreacyjnie czy amatorsko u nas zawsze znajdziesz coś dla siebie 😊

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME