• OKPR Warmia Energa Olsztyn z Pucharem Burmistrza Korsz!

  I Liga Piłki Ręcznej ponownie zawitała do Korsz. Miejscowa hala okazuje się być szczęśliwą dla OKPR Warmii Energa Olsztyn. Drużyna ze stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego kolejny raz stanęła na najwyższym stopniu podium!

 • DAGA Sport Wandajny z Pucharem KLH!

  DAGA Sport Wandajny nie pozostawiła złudzeń rywalom i dość pewnie sięgnęła po Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej.

 • Wybrzeże Klatki Schodowej zwycięzcą KLH!

  Gdy 23 listopada ubiegłego roku rozpoczęły się zmagania Korszeńskiej Ligi Halowej, wielu kibiców w roli faworytów do udziału w meczu finałowym widziało WKS oraz zespół z Wandajn. Po blisko trzech miesiącach rywalizacji dokładnie te dwie drużyny stanęły naprzeciwko siebie, by stoczyć bój o pierwsze miejsce.

 • DAGA Sport Korsze w 1/8 Finału PP w Futsalu!

  W niedzielę 09.02.2020r. wydarzyła się rzecz nieprawdopodobna, bo dokładnie tak trzeba nazwać awans środowiskowej drużyny z Korsz do kolejnej fazy Pucharu Polski w Futsalu. Obawy przed meczem były jak najbardziej uzasadnione, bowiem Halę Widowiskowo – Sportową w odwiedził lider I Ligi grupy północnej – LSSS Lębork.

 • Piękna futsalowa przygoda zakończona na 1/8!

  Constract Lubawa to najcięższy futsalowy kaliber i zdecydowanie najwyższa halowa półka w Polsce. Los chciał, że właśnie z drużyną z województwa Warmińsko – Mazurskiego przyszło mierzyć się środowiskowej ekipie z Korsz w ramach 1/8 Finału Pucharu Polski. Już samo dojście do tej fazy rozgrywek zaskoczyło niejednego sympatyka piłki nożnej, a spotkanie z ekstraklasowym zespołem było zwieńczeniem pięknej przygody. 

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Turniej tenisa stołowego

W minioną sobotę w naszej hali odbył się turniej tenisa stołowego. Były to już trzecie zawody sportowe organizowanie w ramach projektu „Jesień na sportowo”.

Tym razem rywalizowaliśmy w dwóch kategoriach: mężczyźni open oraz kobiety. Panowie w pierwszej fazie zawodów podzieleni zostali na dwie grupy, z których do fazy pucharowej awansowało po dwóch najlepszych zawodników. Natomiast panie zagrały systemem „każdy z każdym”. Jako pierwsze zmagania zakończyły panie. Najlepszą wśród nich okazała się być Agata Bogdziun, drugie miejsce przypadło Jolancie Puczkowskiej, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Natalia Pilska. Zwycięstwo wśród panów zapewnił sobie Rafał Kuczyński wygrywając zacięty pojedynek finałowy z Szymonem Rukszanem. Stawkę na podium uzupełnił Damian Kosiński, który w meczu o trzecie miejsce pokonał Radosława Skórko. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za uczestnictwo.

 • 20181020_122012
 • 20181020_124353
 • Plakacik-Halwka5
 • Schowek01
 • Schowek04

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME