• Kj Auto mistrzem województwa w futsalu!

  W pierwszą sobotę marca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Futsalu, organizowane z inicjatywy Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożej. Hale sportowe w Korszach i Barcianach gościły łącznie 15 zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego, które przyjechały rywalizować o miano najlepszej drużyny spośród mistrzów lokalnych rozgrywek halowych.  

 • IV Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin za nami!

  Początek czerwca to okres w Hali Widowiskowo – Sportowej zarezerwowany dla obywających się w tym czasie zawodów karate. Obiekt w Korszach rokrocznie skupia masę uzdolnionych zawodników wschodnich sztuk walki. Nie inaczej było i tym razem. W sobotę 8 czerwca nasza hala gościła blisko 130 zawodników i zawodniczek chcących sprawdzić swoje umiejętności w ramach IV Otwartego Turnieju Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz.

 • Zagraliśmy dla Marka!
  Zagraliśmy dla Marka!

  3 listopada 2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się charytatywny turniej piłki halowej pod hasłem "Gramy dla Marka". Cel był szczytny, a więc i chętnych do pomocy nie brakowało.

 • Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!
  Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!

  10 listopada zakończyliśmy cykl turniejów pod nazwą „Aktywna Jesień”, podczas którego rywalizowaliśmy w czterech dyscyplinach. Ostatnie zawody to Turniej Piłki Nożnej Amatorów. Do udziału przystąpiło łącznie 8 zespołów, które walczyły podzielone na dwie grupy.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Turniej tenisa stołowego

W minioną sobotę w naszej hali odbył się turniej tenisa stołowego. Były to już trzecie zawody sportowe organizowanie w ramach projektu „Jesień na sportowo”.

Tym razem rywalizowaliśmy w dwóch kategoriach: mężczyźni open oraz kobiety. Panowie w pierwszej fazie zawodów podzieleni zostali na dwie grupy, z których do fazy pucharowej awansowało po dwóch najlepszych zawodników. Natomiast panie zagrały systemem „każdy z każdym”. Jako pierwsze zmagania zakończyły panie. Najlepszą wśród nich okazała się być Agata Bogdziun, drugie miejsce przypadło Jolancie Puczkowskiej, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Natalia Pilska. Zwycięstwo wśród panów zapewnił sobie Rafał Kuczyński wygrywając zacięty pojedynek finałowy z Szymonem Rukszanem. Stawkę na podium uzupełnił Damian Kosiński, który w meczu o trzecie miejsce pokonał Radosława Skórko. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za uczestnictwo.

 • 20181020_122012
 • 20181020_124353
 • Plakacik-Halwka5
 • Schowek01
 • Schowek04

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME