• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

• Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

• Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

• I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

Mrągowo najlepsze w turnieju siatkówki "JESIEŃ na sportowo"

W Niedzielę 30.09.2018 r. w hali widowiskowo - sportowej w Korszach odbył się turniej piłki siatkowej. Była to pierwsza impreza zorganizowana w ramach cyklu zawodów pod nazwą „JESIEŃ na sportowo”. Do turnieju przystąpiły drużyny z Gdańska, Korsz, Mrągowa, Bartoszyc, Kętrzyna oraz Drogosz.

Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym’’ do dwóch zwycięskich setów. Pojedynki były bardzo emocjonujące i obfitowały w wiele pięknych akcji. Poziom rozgrywek był wyrównany o czym mogli przekonać się kibice siedzący i dopingujący swoje drużyny na trybunach. Niepokonana tego dnia okazała się być ekipa z Mrągowa, zdobywając komplet punktów (15) nie straciła przy tym ani jednego seta!. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Bartoszyc z 11 pkt. Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z Drogosz z 7 pkt. Trzy najlepsze zespoły otrzymały z rąk organizatorów okazałe puchary, dodatkowo zwycięzcom wręczono piłkę meczową. Pozostałe ekipy otrzymały pamiątkowe dyplomy. W niedzielnym turnieju nie obyło się oczywiście bez nagród indywidualnych. Najlepszym zawodnikiem został Karol Gierś z Mrągowa, który rozegrał tego dnia kapitalne zawody. Wyłoniliśmy też najlepszą i .. jedyną :-) zawodniczkę turnieju Aleksandrę Gogołek z Gdańska. Stało się już tradycją, że zmaganiom siatkarzy towarzyszy miła, pełna wzajemnego szacunku i uznania atmosfera. Wszystkim drużynom serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych turniejach w naszej hali.

Ps. Tego samego dnia wieczorem POLSKA została MISTRZEM ŚWIATA w siatkówce!!!!                           DUMA, RADOŚĆ I SZACUNEK!!!!