• POMAGAMY!

  Dużym sukcesem zakończył się Koncert Charytatywny na rzecz Darka Zadrożnego. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, ale w szczególności Michała Tarnickiego i Agnieszki Waś, w trakcie akcji charytatywnej udała się uzbierać do puszek prawie 16 tys. złotych!!!

 • Turniej Małego Kuchcika

  21 kwietnia 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej w Korszach odbył się Turniej Małego Kuchcika, który poprowadziła Klaudia Budny mistrzyni gotowania, trenerka kulinarna jak i finalistka 4 edycji MasterChefa.

 • III Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz

  W minioną sobotę tj. 2 czerwca w naszej hali odbył się III Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz. Do rywalizacji sportowej przystąpiło około 100 zawodników na co dzień trenujących i doskonalących swoje umiejętności m.in. w Korszach, Bartoszycach, Sępopolu, Bisztynku, czy Dobrym Mieście.

 • Pomagamy, bawiąc się! Bawimy się, pomagając!

  W dniu 24.06.2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Laury. Małej dziewczynki, która urodziła się w zamartwicy i z tego powodu zmagać się musi z licznymi chorobami. Obecnie trwa walka o jej zdrowie, w którą my wraz z całą rzeszą ludzi dobrej woli, postanowiliśmy się włączyć. Razem możemy więcej!

 • OKPR Warmia Energa Olsztyn z pucharem Marszałka!!!

  W minioną sobotę w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Marszałka woj. Warmińsko – Mazurskiego. Uczestnikami zawodów byli trzej pierwszoligowcy z Polski oraz jeden z Litwy.

   

 • Mrągowo najlepsze w turnieju siatkówki

  W Niedzielę 30.09.2018 r. w hali widowiskowo - sportowej w Korszach odbył się turniej piłki siatkowej. Była to pierwsza impreza zorganizowana w ramach cyklu zawodów pod nazwą „JESIEŃ na sportowo”. Do turnieju przystąpiły drużyny z Gdańska, Korsz, Mrągowa, Bartoszyc, Kętrzyna oraz Drogosz.

 • Turniej tenisa stołowego

  W minioną sobotę w naszej hali odbył się turniej tenisa stołowego. Były to już trzecie zawody sportowe organizowanie w ramach projektu „Jesień na sportowo”.

 • FC Marłuty zwycięzcą Neymar JR's FIVE

  W niedzielę 04.11.2018r. w Hali Widowisko – Sportowej w Korszach rozegrany został turniej piłki nożnej,  w którym obowiązywały zasady „Neymar JR’s FIVE”. Formuła gry przedstawia się następująco:  kiedy jedna drużyna strzela gola, druga traci jednego zawodnika, zwycięża drużyna, która wyeliminuje wszystkich zawodników ekipy przeciwnej lub ta, która po upływie 10 minut ma na boisku większą liczbę zawodników (strzelonych bramek).

 • Pomnik Orła Polskiego odsłonięty.

  W niedzielę 11 listopada 2018 roku, w setne urodziny odzyskania niepodległości przez Polskę, nastąpiło uroczyste odsłonięcie pomnika  Orła Polskiego, znajdującego się przy Hali Widowiskowo -Sportowej w Korszach.

 • KoGo Team Mrągowo z Wojewódzkim Pucharem w futsalu!
  KoGo Team Mrągowo z Wojewódzkim Pucharem w futsalu!

  W minioną niedzielę (16.12.2018r.) w hali widowiskowo – sportowej w Korszach odbył się turniej o Puchar Wojewódzki w futsalu. Były to finałowe eliminacje o prawo reprezentowania naszego województwa w tegorocznej edycji Pucharu Polski na szczeblu centralnym.  

 • WESOŁYCH ŚWIĄT!
  WESOŁYCH ŚWIĄT!
 • Zadymka Fiu Fiu zrzuca z fotela lidera KLH Teslę 248.

  Pierwszy walkower w tej edycji ligi, pewne zwycięstwo WKS-u, „owocowe derby” oraz zmiana lidera rozgrywek – tak wyglądała 6 kolejka KLH.

 • WKS najlepszy na półmetku ligi KLH.
  WKS najlepszy na półmetku ligi KLH.

   Ostatnia VII kolejka fazy zasadniczej Korszeńskiej Ligi Halowej decydowała o końcowym położeniu w tabeli aż siedmiu zespołów. Jedyną drużyną „pewną” swego miejsca w ostatecznym rozrachunku była ekipa Grejpfrutów, która podczas zmagań nie zdołała zdobyć choćby punktu usadawiając się na ostatnim miejscu w ligowej tabeli. Na drugim biegunie znaleźli się zawodnicy Wybrzeża Klatki Schodowej, którzy jako jedyni nie zaznali goryczy porażki i to oni na półmetku rozgrywek okazali się być najlepsi. Najwięcej emocji jednak przyniosło starcie Mamy Czas i Błękitnych Łankiejmy.

 • TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN O PUCHR BURMISTRZA KORSZ
  TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN O PUCHR BURMISTRZA KORSZ

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

26Sty
26.1.2019 15:00 - 19:00
1/4 finału KLH
2Lut
2.2.2019 16:00 - 19:30
1/2 finału KLH

II edycja Korszeńskiej Ligi Halowej rozpoczęta!

Inauguracja II edycji Korszeńskiej Ligi Halowej już za nami. Zanim rozpoczęliśmy rozgrywki na dobre, byliśmy świadkami efektownego otwarcia turnieju i prezentacji wszystkich zawodników biorących udział w KLH. W międzyczasie przypomnieliśmy sobie co działo się przed rokiem podczas pierwszej edycji rozgrywek za sprawą filmu utworzonego przez Damiana Lemańskiego. https://www.youtube.com/watch?v=LkQmCcSsmT4

Po prezentacji skupiliśmy się już tylko na piłce nożnej. Do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów, a oto wyniki pierwszej kolejki…

Zadymka Fiu Fiu – Wybrzeże Klatki Schodowej 1:4 (1:2)

Jako pierwsze na parkiet Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach wybiegły czołowe zespoły poprzedniej edycji KLH – Zadymka Fiu Fiu i WKS.
Mecz napoczął Maciej Auguściak otwierając wynik spotkania. Jednak radość WKS’u trwała krótko. Dwie minuty później odpowiedział Marcin Filipowicz. Natomiast tuż przed końcem pierwszej części gry do siatki Adam Skomoroka trafił Piotr Sawicki i do przerwy WKS prowadził 1:2.
Druga część spotkania to popis Piotra Sawickiego, który dobry występ udokumentował dwoma trafieniami kompletując hattricka. Zadymka Fiu Fiu nie zdołała odpowiedzieć żadnym golem, uznając ostatecznie wyższość rywali.

Przeciwnikami Zadymki Fiu Fiu i WKS’u w następnej kolejce będą kolejno: Mamy Czas oraz Tesla 248.

Grejpfruty – Mamy Czas 1:3 (0:3)

Drugie spotkanie to rywalizacja Grejpfrutów z Mamy Czas.
Goście tego meczu lepiej weszli w spotkanie, a przede wszystkim byli skuteczniejsi od rywali, strzelając trzy gole, jednocześnie nie tracąc żadnego. W tym jeden z rzutu karnego, którego skutecznym wykonawcą był Andrzej Piróg.
Drugą połowę lepiej zaczęły Grejpfruty strzelając premierowego gola w tej edycji, a na listę strzelców wpisał się Damian Kosiński. Gdy wydawało się, że „owocowi” pójdą za ciosem, Patryk Szłapka niefortunnie zagrywa futbolówkę ręką we własnym polu karnym. Do piłki ustawionej na 7 metrze podszedł po raz kolejny Andrzej Piróg, jednak tym razem kunsztem bramkarskim wykazał się Karol Tymcio, w fantastyczny sposób broniąc strzał rywala i dając nadzieję na dobry wynik. Niestety do końca spotkania bramek już nie ujrzeliśmy i górą byli zawodnicy Mamy Czas. 

W następnej kolejce Grejpfruty zagrają z Błękitnymi Łankiejmy, natomiast Mamy Czas podejmą Zadymkę Fiu Fiu.

Błękitni Łankiejmy – KJ Auto 1:19 (0:5)

Przedostatnie spotkanie tego dnia to rywalizacja mocnego kadrowo KJ Auto z całkiem nowym zespołem z Łankiejm, a jednocześnie wielką niewiadomą.
Bardzo szybko okazało się, że mecz będzie jednostronny. Gracze KJ Auto nie mieli litości nad rywalami aplikując im do przerwy pięć goli.
Po przerwie obraz meczu ani na chwilę się nie zmienił. Goście co rusz atakowali na bramkę Błękitnych i skutecznie wykorzystywali okazje. Rzadko która kończyła się zmarnowaną sytuacją. Dzięki temu w drugiej części meczu zdołali wbić rywalom aż 14 bramek… Gospodarze byli wstanie odpowiedzieć jedynie trafieniem Tomasza Kowalskiego, który skutecznie wykonał rzut wolny.  Warto zaznaczyć, iż najskuteczniejszym zawodnikiem tego pojedynku był Michał Wołowik, który osiem razy znalazł sposób na bramkarza rywali i zdecydowanie przewodzi klasyfikacji najlepszych strzelców KLH. Michał tym wyczynem zapewnił sobie tytuł gracza I kolejki II edycji KLH – gratulujemy!

W kolejnych spotkaniach Błękitni spróbują się odbudować w meczu z Grejpfrutami, natomiast KJ Auto po okazałym zwycięstwie zagrają z Ananasami.

Tesla 248 – Ananasy 13:3 (9:0)

Ostatni mecz pierwszej serii gier. W składzie gospodarzy zawodnicy, którzy przed rokiem wznosili puchar za mistrzostwo I edycji KLH. Murowany faworyt tego spotkania.
Jak można było się spodziewać Tesla 248 ruszyła od samego początku, co chwila niepokojąc bramkarza Ananasów.  W konsekwencji trafili do bramki rywala dziewięciokrotnie już do przerwy!
W drugiej części spotkania Ananasy nie mając nic do stracenia ruszyły odważniej, czego skutkiem były trzy bramki. Tesla 248 nie pozostała dłużna aplikując rywalom kolejne cztery gole i zatrzymując licznik na 13 trafieniach.

Za tydzień Tesla 248 zagra z Wybrzeżem Klatki Schodowej, natomiast Ananasy podejmą KJ Auto.Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME