Wydarzenia

Turniej Czterech Hal amatorów piłki nożnej!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu amatorów piłki nożnej, którzy nie trenują regularnie gry w piłkę nożną i w rywalizacji z zawodnikami zrzeszonymi w klubach piłkarskich, mającymi zajęcia kilka razy w tygodniu, są na straconej pozycji.

Wspólnie z kolegami z Barcian, Kętrzyna i Węgorzewa postanowiliśmy zorganizować Turniej  „Czterech Hal” piłki nożnej amatorów. Jak sama nazwa wskazuje w zawodach rywalizować mogą jedynie piłkarze nie zrzeszeni w żadnych klubach piłkarskich od B klasy po Ekstraklasę! Gramy na czterech halach, pierwsze trzy turnieje, które odbędą się w Węgorzewie (10.03.18r.), Kętrzynie (18.03.18r.) i Korszach (24.03.18r.) są eliminacjami to finału w Barcianach (07.04.18r.). W zależności od liczby zgłoszonych drużyn do finału zakwalifikuje się pierwszych 6 lub 8 zespołów z najwyższą liczbą punktów zgromadzonych w turniejach eliminacyjnych.  Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do wzięcia udziału w pierwszej edycji „Turnieju Czterech Hal” amatorów piłki nożnej.


W załącznikach znajdziecie regulamin rozgrywek, formularz zgłoszeniowy, zasady punktacji oraz formularz zgody rodziców na udział w zawodach uczestników poniżej 18-tego roku życia.

1.Regulamin

2.Punktacja

3.Formularz_zgłoszenia

4.Zgoda_rodziców

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME