Wydarzenia

TS Pogoń 1922 Żory Mistrzem Polski!

Największe sportowe wydarzenie tego roku za nami!
Niezmiernie miło było gościć najlepsze kobiece drużyny w naszym kraju. Dziękujemy za możliwość współorganizacji tak wielkiego przedsięwzięcia i polecamy się na przyszłość!
Do rozgrywek zakwalifikowało się 7 drużyn, które 10 czerwca stanęły w szranki o Mistrzostwo Polski Masters Kobiet. W grupie "A" rywalizowały Pogoń Szczecin Masters, Zgoda Ruda Śląska Masters, Wilanowia Warszawa Masters i TS Pogoń 1922 Żory, natomiast do grupy "B" trafiły SPR Jelenia Góra Masters, Skra Warszawa Masters oraz Young Ladies Lublin. W pierwszej grupie najlepsze okazały się reprezentantki Pogoni Szczecin, a tuż za nimi do półfinałów awansowała TS Pogoń 1922 Żory. Adekwatnie z grupy "B" wyszły Skra Warszawa i Young Ladies Lublin. 1/2 finału rozegrana została dzień później w Bartoszycach i spośród czterech najlepszych ekip zwycięsko wyszły dziewczyny z Żor, drugie miejsce zajął Young Ladies Lublin, a na trzecim stopniu podium turniej zakończyła Skra Warszawa Ladies.
Gratulacje za zdobycie Mistrzostwa Polski dla TS Pogoń 1922 Żory 🥇🏆👏
 
Dziękujemy za przybycie:
✅ Pogoń Szczecin Masters
✅ ZGODA Ruda Śląska Masters
✅ Wilanowia Warszawa Masters
✅ SPR Jelenia Góra Masters
✅ Skra Warszawa Masters
✅ Young Ladies Lublin
✅ TS Pogoń 1922 Żory
 
Pragniemy podziękować również Miejskiemu Klubowi Sportowemu w Korszach, którego grający na co dzień w grupach dziecięcych wychowankowie, aktywnie pomagali przy organizacji turnieju.

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME