• Sępopol wygrywa turniej charytatywny o Puchar Pawła Papke!

  W turnieju piłki siatkowej o Puchar Pawła Papke udział wzięło jedenaście drużyn. Zmagania rozpoczęliśmy już od godzin porannych, kiedy to rywalizację podjęła grupa pierwsza, w której skład wchodziły Pomarańcze, Łankiejmy oraz gospodarz - Korsze.

 • Intensywny weekend z MKS Korsze Cup za nami
  Żuri Olsztyn wygrywa I edycję MKS Korsze Cup w kategorii Żaka! Zespół z Olsztyna od początku wykazywał wysoki poziom umiejętności poszczególnych zawodników, a więc szybko stał się faworytem rozgrywek.
 • UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

Wydarzenia

Zmagania Sołtysów za nami!

W minioną niedzielę odbył się Sołecki turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Korsz. Sątoczno, Dłużec Wielki, Kałwągi - tak brzmiała pierwsza trójka rozgrywek, oprócz których do rywalizacji stanęły jeszcze cztery inne sołectwa. Drużyny zagrały systemem 'każdy z każdym', a same zawody trwały około pięciu godzin. Licznie przybyli Sołtysi zostali docenieni przez Burmistrza Jana Adamowicza symbolicznymi upominkami. Uczestnicy turnieju, jak i sami Sołtysi, mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanego cateringu. Do dyspozycji były zarówno gorące dania, przekąski, napoje i ciasta.  

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zapraszamy ponownie za rok!

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME