• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

 • Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

  Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

 • I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

  W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

Ferie na sportowo w naszej hali!

Mnóstwo radości przyniósł niedzielny turniej piłki nożnej, w którym rywalizowały zespoły z Bartoszyc, Bezled i Korsz. Dla większości dzieci była to pierwsza okazja do zmierzenia się z rówieśnikami z innych miejscowości i przeżycia atmosfery turnieju. Być może w przyszłości część z nich będzie miło wspominać swoje pierwsze piłkarskie rozgrywki, które miały miejsce właśnie w naszej hali.

Cieszą również licznie zapełnione trybuny. Stąd też rodzicom i opiekunom przybyłym tego dnia do Korsz należą się ogromne brawa za kulturalną postawę i doping. Drużyny wspólnie zapewniły słodki poczęstunek i napoje.
Podczas rozgrywek można było wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, której przedstawiciele kwestowali także u nas.
Rozgrywki przebiegły w miłej atmosferze, co tylko zachęciło nas do organizacji kolejnych tego typu spotkań.
Dziękujemy MBKS Victoria Bartoszyce, Gks Granica Bezledy oraz Miejski Klub Sportowy w Korszach i zapraszamy ponownie!

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME