• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

 • Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

  Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

 • I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

  W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

Samorządowcy zawładnęli halą!

 

Emocje po Samorządowym Turnieju Piłki Siatkowej już opadły, a więc czas na podsumowanie. Byliśmy świadkami naprawdę zaciętej rywalizacji, gdzie nikt nie mógł być pewny swego miejsca aż do ostatniego gwizdka sędziego. Ostatecznie po zaciętej rywalizacji puchar za pierwsze miejsce otrzymała Gmina Reszel. Tuż za nią uplasowali się gospodarze z Korsz, a podium zamknęli przedstawiciele Powiatu Kętrzyńskiego.
Oprócz wymienionych drużyn zagrali także zawodnicy reprezentujący Gminy z Barcian i Srokowa.
Kibice oraz zawodnicy w międzyczasie mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanych poczęstunków i gorących napojów. Rozgrywkom towarzyszył szereg rozmów i uśmiechy na twarzach przybyłych gości.
Dziękujemy za liczne przybycie i aktywny doping swoich ulubieńców. Zapraszamy ponownie!

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME