• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

 • Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

  Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

 • I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

  W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

Szkoła Podstawowa w Korszach z nowym sztandarem

W piątek 27 maja 2022r. odbyła się uroczystość przekazania nowego sztandaru Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Korszach. Jest to szczególna chwila dla każdego członka społeczności szkolnej. Całość została poprzedzona Mszą Świętą w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Korszach. Po Mszy uczestnicy przemaszerowali ulicami miasta wprost do Hali Widowiskowo-Sportowej, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Nie brakowało gratulacji, podziękowań, życzeń i podniosłych momentów, a wydarzenie uświetniły występy dzieci ze Szkoły Podstawowej.  

My ze swojej strony życzymy Pani Dyrektor oraz Pracownikom Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej owocnej nauki i wielu wspaniałych chwil pod egidą nowego sztandaru.

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME