• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

 • Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

  Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

 • I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

  W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

Historyczny turniej darta za nami

       Turniej darta był pierwszym tego rodzajem rozgrywek w naszej hali. Jak się okazało, do gry chętnych nie brakowało, a do samej rywalizacji stanęło 12 ochotników. Zawodnicy zostali przydzieleni do dwóch grup, w której graliśmy systemem "każdy z każdym". Same zawody trwały blisko pięć godzin, a do play-off'ów doszło czterech graczy. Po półfinałach w meczu o trzecie miejsce spotkali się Mariusz Gąsiorowski i Mateusz Papliński. Górą w tym pojedynku był Mariusz, który pokonał rywala 3:1. W finale natomiast mierzyli się Paweł Sawicki i Patryk Radecki. Ten pierwszy zwyciężył cały turniej wygrywając mecz o I miejsce stosunkiem 3:0. 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - Paweł Sawicki

II miejsce - Patryk Radecki

III miejsce - Mariusz Gąsiorowski

IV miejsce - Mateusz Papliński

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME