• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

 • Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

  Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

 • I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

  W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

Zapraszamy na Turniej Siatkówki!

Już jutro rozpoczniemy zmagania w Turnieju Piłki Siatkowej. Do rywalizacji zgłosiło się łącznie 8 zespołów chcących sięgnąć po najwyższy stopień podium. Drużyny będą walczyć w dwóch grupach podzielonych po cztery zespoły. W bój ruszą zawodnicy z Gdańska, Olsztyna (Legends Olsztyn), Bartoszyc (KAROS Bartoszyce), a także ekipy z Korsz (m. in. Konie Waldeza) . Dla najlepszych czekają puchary, medale, dyplomy oraz nagrody indywidualne. Niedziela zapowiada się niezwykle interesująco. Zapraszamy zatem na trybuny Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach, by dopingować swój ulubiony zespół. Zaczynamy równo o 10:00!

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME