• POMAGAMY!

  Dużym sukcesem zakończył się Koncert Charytatywny na rzecz Darka Zadrożnego. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, ale w szczególności Michała Tarnickiego i Agnieszki Waś, w trakcie akcji charytatywnej udała się uzbierać do puszek prawie 16 tys. złotych!!!

 • Turniej Małego Kuchcika

  21 kwietnia 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej w Korszach odbył się Turniej Małego Kuchcika, który poprowadziła Klaudia Budny mistrzyni gotowania, trenerka kulinarna jak i finalistka 4 edycji MasterChefa.

 • III Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz

  W minioną sobotę tj. 2 czerwca w naszej hali odbył się III Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz. Do rywalizacji sportowej przystąpiło około 100 zawodników na co dzień trenujących i doskonalących swoje umiejętności m.in. w Korszach, Bartoszycach, Sępopolu, Bisztynku, czy Dobrym Mieście.

 • Pomagamy, bawiąc się! Bawimy się, pomagając!

  W dniu 24.06.2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Laury. Małej dziewczynki, która urodziła się w zamartwicy i z tego powodu zmagać się musi z licznymi chorobami. Obecnie trwa walka o jej zdrowie, w którą my wraz z całą rzeszą ludzi dobrej woli, postanowiliśmy się włączyć. Razem możemy więcej!

 • OKPR Warmia Energa Olsztyn z pucharem Marszałka!!!

  W minioną sobotę w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Marszałka woj. Warmińsko – Mazurskiego. Uczestnikami zawodów byli trzej pierwszoligowcy z Polski oraz jeden z Litwy.

   

 • Zapraszamy serdecznie do udziału w cyklu turniejów sportowych dla wszystkich zainteresowanych. Mamy nadzieje, że każdy znajdzie coś dla siebie i wkrótce zobaczymy się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach!

 • Turniej siatkówki – „JESIEŃ na sportowo”
  Turniej siatkówki – „JESIEŃ na sportowo”

  W najbliższą niedzielę (30.09.2018r.) w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbędzie się pierwszy turniej z cyklu „JESIEŃ na sportowo”. Rywalizować będą siatkarze, którzy przyjadą do nas z takich miejscowości jak: Gdańsk, Mrągowo, Kętrzyn, Bartoszyce czy Drogosze. Nie zabraknie również przedstawicieli z naszej miejscowości.

 • Mrągowo najlepsze w turnieju siatkówki

  W Niedzielę 30.09.2018 r. w hali widowiskowo - sportowej w Korszach odbył się turniej piłki siatkowej. Była to pierwsza impreza zorganizowana w ramach cyklu zawodów pod nazwą „JESIEŃ na sportowo”. Do turnieju przystąpiły drużyny z Gdańska, Korsz, Mrągowa, Bartoszyc, Kętrzyna oraz Drogosz.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

21Paź
21.10.2018 10:00 - 15:00
Turniej Tenisa Stołowego
4Lis
4.11.2018 10:00 - 15:00
Turniej Piłki Nożnej Neymar Jr's Five

Blaugrana Giżycko zwycięzcą I Turnieju Amatorów Piłki Nożnej 4 Hal.

Zakończył się pierwszy historyczny Turniej Amatorów Piłki Nożnej Czterech Hal.  Rozgrywki eliminacyjne w Węgorzewie(10.03.18r.), Kętrzynie (18.03.18r.) i Korszach (24.03.18r.) wyłoniły sześciu finalistów, którzy pojechali 07 kwietnia do Barcian powalczyć o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej turnieju.

Blaugrana Giżycko, Four Fun, Oldboy Kętrzyn, Husaria Korsze, Sami Swoi oraz 11 MPA Wegorzewo te zespoły pokazały kawał dobrego futbolu w Barcianach. Poza zasięgiem wszystkich okazała się ekipa Blaugrany Giżycko pewnie pokonując w finale zawodów Four Fun 5:0. W meczu o trzecie miejsce korszeńska Husaria uległa Samym Swoim w stosunku 2:6.
Nie mniej jednak dla zespołu z Korsz należą się  słowa uznania za postawę w całym turnieju. Drużyna, która w swoich szeregach miała zdecydowanie najstarszych zawodników, dzielnie walczyła z młodszymi rywalami osiągając kwalifikację do barciańskiego finału i tam zdobywając 4 miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju. Brawo chłopaki!  Nie sposób przejść obojętnie wobec organizacji finału zawodów. Organizatorzy w Barcianach sprawili, że zawodnicy grający w turnieju amatorów, podczas rozpoczęcia meczu finałowego oraz ceremonii zakończenia turnieju, poczuli się jak zawodowcy grający w finałach mistrzostw Polski! 

FINAŁ – BARCIANY 07.04.2018
                                   Podział na grupy:
             Grupa A:                                                Grupa B:
1. SAMI SWOI  Węgorzewo             1.  OLDBOY Kętrzyn
2. 11 MPA  Węgorzewo                    2.  BLAUGRANA Giżycko
3. FOUR FUN  Węgorzewo              3.  HUSARIA  Korsze
      Kolejność spotkań:
1) [gr.A]-  SAMI SWOI        -   FOUR FUN  2:3(0:2)    
2) [gr.B]-  OLDBOY             -   HUSARIA   1:2(0:1)     
3) [gr.A]-  FOUR FUN          -   11 MPA  5:0(3:0)          
4) [gr.B]-  HUSARIA            -   BLAUGRANA  0:8(0:6)
5) [gr.A]- 11 MPA                -   SAMI SWOI   1:2(0:0)  
6) [gr.B]- BLAUGRANA    -   OLDBOY     7:1(3:1)  
 
PÓŁFINAŁY
 (1A)  FOUR FUN   – (2B)  HUSARIA  2:1(1:0).

 (2A)  SAMI SWOI  – (1B)  BLAUGRANA 1:2(1:1)
Wygrani grają o miejsca 1-2, przegrani o miejsca 3-4

FINAŁY                                           

Mecz o 3 miejsce
                        HUSARIA  -   SAMI SWOI 2:6(0:3)

Mecz o 1 miejsce
                       FOUR FUN - BLAUGRANA 0:5(0:3)

Najlepszy zawodnik – DAMIAN ORDOWSKI
Najlepszy bramkarz – MACIEJ KLISKO
Najlepszy strzelec – MACIEJ KUDYK - 8 bramek

 • finaly-Barciany
 • zwycizca-barcianyo

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME