• POMAGAMY!

  Dużym sukcesem zakończył się Koncert Charytatywny na rzecz Darka Zadrożnego. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, ale w szczególności Michała Tarnickiego i Agnieszki Waś, w trakcie akcji charytatywnej udała się uzbierać do puszek prawie 16 tys. złotych!!!

 • Turniej Małego Kuchcika

  21 kwietnia 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej w Korszach odbył się Turniej Małego Kuchcika, który poprowadziła Klaudia Budny mistrzyni gotowania, trenerka kulinarna jak i finalistka 4 edycji MasterChefa.

 • III Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz

  W minioną sobotę tj. 2 czerwca w naszej hali odbył się III Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz. Do rywalizacji sportowej przystąpiło około 100 zawodników na co dzień trenujących i doskonalących swoje umiejętności m.in. w Korszach, Bartoszycach, Sępopolu, Bisztynku, czy Dobrym Mieście.

 • Pomagamy, bawiąc się! Bawimy się, pomagając!

  W dniu 24.06.2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Laury. Małej dziewczynki, która urodziła się w zamartwicy i z tego powodu zmagać się musi z licznymi chorobami. Obecnie trwa walka o jej zdrowie, w którą my wraz z całą rzeszą ludzi dobrej woli, postanowiliśmy się włączyć. Razem możemy więcej!

 • OKPR Warmia Energa Olsztyn z pucharem Marszałka!!!

  W minioną sobotę w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Marszałka woj. Warmińsko – Mazurskiego. Uczestnikami zawodów byli trzej pierwszoligowcy z Polski oraz jeden z Litwy.

   

 • Mrągowo najlepsze w turnieju siatkówki

  W Niedzielę 30.09.2018 r. w hali widowiskowo - sportowej w Korszach odbył się turniej piłki siatkowej. Była to pierwsza impreza zorganizowana w ramach cyklu zawodów pod nazwą „JESIEŃ na sportowo”. Do turnieju przystąpiły drużyny z Gdańska, Korsz, Mrągowa, Bartoszyc, Kętrzyna oraz Drogosz.

 • Turniej tenisa stołowego

  W minioną sobotę w naszej hali odbył się turniej tenisa stołowego. Były to już trzecie zawody sportowe organizowanie w ramach projektu „Jesień na sportowo”.

 • FC Marłuty zwycięzcą Neymar JR's FIVE

  W niedzielę 04.11.2018r. w Hali Widowisko – Sportowej w Korszach rozegrany został turniej piłki nożnej,  w którym obowiązywały zasady „Neymar JR’s FIVE”. Formuła gry przedstawia się następująco:  kiedy jedna drużyna strzela gola, druga traci jednego zawodnika, zwycięża drużyna, która wyeliminuje wszystkich zawodników ekipy przeciwnej lub ta, która po upływie 10 minut ma na boisku większą liczbę zawodników (strzelonych bramek).

 • Pomnik Orła Polskiego odsłonięty.

  W niedzielę 11 listopada 2018 roku, w setne urodziny odzyskania niepodległości przez Polskę, nastąpiło uroczyste odsłonięcie pomnika  Orła Polskiego, znajdującego się przy Hali Widowiskowo -Sportowej w Korszach.

 • II edycja Korszeńskiej Ligi Halowej rozpoczęta!

  Inauguracja II edycji Korszeńskiej Ligi Halowej już za nami. Zanim rozpoczęliśmy rozgrywki na dobre, byliśmy świadkami efektownego otwarcia turnieju i prezentacji wszystkich zawodników biorących udział w KLH. W międzyczasie przypomnieliśmy sobie co działo się przed rokiem podczas pierwszej edycji rozgrywek za sprawą filmu utworzonego przez Damiana Lemańskiego.

 • Druga kolejka KLH za nami.

  W minioną sobotę rozegraliśmy II kolejkę Korszeńskiej Ligi Halowej. Pierwsze punkty w sezonie zdobyły drużyny Zadymki Fiu Fiu i Błękitnych Łankiejmy. Komplet na swoim koncie mają zawodnicy KJ Auto, którzy gromiąc Ananasy zdecydowanie przewodzą tabeli.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

15Gru
15.12.2018 16:00 - 19:30
4 kolejka KLH
22Gru
22.12.2018 16:00 - 19:30
5 kolejka KLH
29Gru
29.12.2018 16:00 - 19:30
6 kolejka KLH

Blaugrana Giżycko zwycięzcą I Turnieju Amatorów Piłki Nożnej 4 Hal.

Zakończył się pierwszy historyczny Turniej Amatorów Piłki Nożnej Czterech Hal.  Rozgrywki eliminacyjne w Węgorzewie(10.03.18r.), Kętrzynie (18.03.18r.) i Korszach (24.03.18r.) wyłoniły sześciu finalistów, którzy pojechali 07 kwietnia do Barcian powalczyć o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej turnieju.

Blaugrana Giżycko, Four Fun, Oldboy Kętrzyn, Husaria Korsze, Sami Swoi oraz 11 MPA Wegorzewo te zespoły pokazały kawał dobrego futbolu w Barcianach. Poza zasięgiem wszystkich okazała się ekipa Blaugrany Giżycko pewnie pokonując w finale zawodów Four Fun 5:0. W meczu o trzecie miejsce korszeńska Husaria uległa Samym Swoim w stosunku 2:6.
Nie mniej jednak dla zespołu z Korsz należą się  słowa uznania za postawę w całym turnieju. Drużyna, która w swoich szeregach miała zdecydowanie najstarszych zawodników, dzielnie walczyła z młodszymi rywalami osiągając kwalifikację do barciańskiego finału i tam zdobywając 4 miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju. Brawo chłopaki!  Nie sposób przejść obojętnie wobec organizacji finału zawodów. Organizatorzy w Barcianach sprawili, że zawodnicy grający w turnieju amatorów, podczas rozpoczęcia meczu finałowego oraz ceremonii zakończenia turnieju, poczuli się jak zawodowcy grający w finałach mistrzostw Polski! 

FINAŁ – BARCIANY 07.04.2018
                                   Podział na grupy:
             Grupa A:                                                Grupa B:
1. SAMI SWOI  Węgorzewo             1.  OLDBOY Kętrzyn
2. 11 MPA  Węgorzewo                    2.  BLAUGRANA Giżycko
3. FOUR FUN  Węgorzewo              3.  HUSARIA  Korsze
      Kolejność spotkań:
1) [gr.A]-  SAMI SWOI        -   FOUR FUN  2:3(0:2)    
2) [gr.B]-  OLDBOY             -   HUSARIA   1:2(0:1)     
3) [gr.A]-  FOUR FUN          -   11 MPA  5:0(3:0)          
4) [gr.B]-  HUSARIA            -   BLAUGRANA  0:8(0:6)
5) [gr.A]- 11 MPA                -   SAMI SWOI   1:2(0:0)  
6) [gr.B]- BLAUGRANA    -   OLDBOY     7:1(3:1)  
 
PÓŁFINAŁY
 (1A)  FOUR FUN   – (2B)  HUSARIA  2:1(1:0).

 (2A)  SAMI SWOI  – (1B)  BLAUGRANA 1:2(1:1)
Wygrani grają o miejsca 1-2, przegrani o miejsca 3-4

FINAŁY                                           

Mecz o 3 miejsce
                        HUSARIA  -   SAMI SWOI 2:6(0:3)

Mecz o 1 miejsce
                       FOUR FUN - BLAUGRANA 0:5(0:3)

Najlepszy zawodnik – DAMIAN ORDOWSKI
Najlepszy bramkarz – MACIEJ KLISKO
Najlepszy strzelec – MACIEJ KUDYK - 8 bramek

 • finaly-Barciany
 • zwycizca-barcianyo

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME