• OKPR Warmia Energa Olsztyn z Pucharem Burmistrza Korsz!

  I Liga Piłki Ręcznej ponownie zawitała do Korsz. Miejscowa hala okazuje się być szczęśliwą dla OKPR Warmii Energa Olsztyn. Drużyna ze stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego kolejny raz stanęła na najwyższym stopniu podium!

 • DAGA Sport Wandajny z Pucharem KLH!

  DAGA Sport Wandajny nie pozostawiła złudzeń rywalom i dość pewnie sięgnęła po Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej.

 • Wybrzeże Klatki Schodowej zwycięzcą KLH!

  Gdy 23 listopada ubiegłego roku rozpoczęły się zmagania Korszeńskiej Ligi Halowej, wielu kibiców w roli faworytów do udziału w meczu finałowym widziało WKS oraz zespół z Wandajn. Po blisko trzech miesiącach rywalizacji dokładnie te dwie drużyny stanęły naprzeciwko siebie, by stoczyć bój o pierwsze miejsce.

 • DAGA Sport Korsze w 1/8 Finału PP w Futsalu!

  W niedzielę 09.02.2020r. wydarzyła się rzecz nieprawdopodobna, bo dokładnie tak trzeba nazwać awans środowiskowej drużyny z Korsz do kolejnej fazy Pucharu Polski w Futsalu. Obawy przed meczem były jak najbardziej uzasadnione, bowiem Halę Widowiskowo – Sportową w odwiedził lider I Ligi grupy północnej – LSSS Lębork.

 • Piękna futsalowa przygoda zakończona na 1/8!

  Constract Lubawa to najcięższy futsalowy kaliber i zdecydowanie najwyższa halowa półka w Polsce. Los chciał, że właśnie z drużyną z województwa Warmińsko – Mazurskiego przyszło mierzyć się środowiskowej ekipie z Korsz w ramach 1/8 Finału Pucharu Polski. Już samo dojście do tej fazy rozgrywek zaskoczyło niejednego sympatyka piłki nożnej, a spotkanie z ekstraklasowym zespołem było zwieńczeniem pięknej przygody. 

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Rozstrzygnięcia III Turnieju Tenisa Stołowego w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach „W Duchu Fair Play”

Po raz trzeci w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się turniej tenisa stołowego. Tym razem na starcie zawodów stanęło 19 amatorów ping-ponga. W kategorii kobiet rywalizowały cztery panie, natomiast kategoria open zgromadziła 15 zawodników, którzy zostali podzieleni na trzy grupy eliminacyjne.

Rywalizację pań zwyciężyła Ewa Jędrach wyprzedzając minimalnie (zdecydowała różnica małych punktów) Katarzynę Wójcik. Trzecie miejsce przypadło Agacie Bogdziun, natomiast na czwartym miejscu sklasyfikowana została Jolanta Puczkowska. Wiele emocji przyniosły pojedynki w kategorii open, tam zacięcie rywalizowano o wejście do fazy finałowej rozgrywek. Druga faza turnieju to już pojedynki na wysokim poziomie, które wyłoniły dwóch finalistów: Dariusza Dudzińskiego oraz Andrzeja Olejniczaka. Finał turnieju okazał się fantastycznym widowiskiem. Wiele długich wymian, wspaniałe ataki i obrony z obu stron, wreszcie skrajne wyczerpanie zawodników, to wszystko wprawiało w zachwyt obserwatorów tego pojedynku. Zwycięsko z tej batalii wyszedł Dariusz Dudziński, tym samym detronizując naszego dotychczasowego dominatora korszeńskich rozgrywek ping-ponga Andrzeja Olejniczaka. Słowa uznania i podziwu należą się obu panom za ten pokaz gry w tenisa stołowego!

 

Klasyfikacja Końcowa turnieju:

 

Kategoria „Kobiety”

 

1 miejsce - Ewa Jędrach

2 miejsce - Katarzyna Wójcik

3 miejsce - Agata Bogdziun

4 miejsce – Jolanta Puczkowska

 

Kategoria „Open”

 

1 miejsce – Dariusz Dudziński

2 miejsce – Andrzej Olejniczak

3 miejsce – Wojciech Bogdziun

4 miejsce – Łukasz Wójcik

 

Kategoria szkoły podst. i gimnazjum ze względu na zbyt niską frekwencję w dniu zawodów, zostanie rozegrana w terminie późniejszym.

 

 • WP_20180408_004
 • WP_20180408_006
 • WP_20180408_009
 • WP_20180408_014
 • WP_20180408_015
 • WP_20180408_016
 • WP_20180408_017
 • WP_20180408_026
 • finalici

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME