• POMAGAMY!

  Dużym sukcesem zakończył się Koncert Charytatywny na rzecz Darka Zadrożnego. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, ale w szczególności Michała Tarnickiego i Agnieszki Waś, w trakcie akcji charytatywnej udała się uzbierać do puszek prawie 16 tys. złotych!!!

 • Turniej Małego Kuchcika

  21 kwietnia 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej w Korszach odbył się Turniej Małego Kuchcika, który poprowadziła Klaudia Budny mistrzyni gotowania, trenerka kulinarna jak i finalistka 4 edycji MasterChefa.

 • III Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz

  W minioną sobotę tj. 2 czerwca w naszej hali odbył się III Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz. Do rywalizacji sportowej przystąpiło około 100 zawodników na co dzień trenujących i doskonalących swoje umiejętności m.in. w Korszach, Bartoszycach, Sępopolu, Bisztynku, czy Dobrym Mieście.

 • Pomagamy, bawiąc się! Bawimy się, pomagając!

  W dniu 24.06.2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Laury. Małej dziewczynki, która urodziła się w zamartwicy i z tego powodu zmagać się musi z licznymi chorobami. Obecnie trwa walka o jej zdrowie, w którą my wraz z całą rzeszą ludzi dobrej woli, postanowiliśmy się włączyć. Razem możemy więcej!

 • OKPR Warmia Energa Olsztyn z pucharem Marszałka!!!

  W minioną sobotę w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Marszałka woj. Warmińsko – Mazurskiego. Uczestnikami zawodów byli trzej pierwszoligowcy z Polski oraz jeden z Litwy.

   

 • Zapraszamy serdecznie do udziału w cyklu turniejów sportowych dla wszystkich zainteresowanych. Mamy nadzieje, że każdy znajdzie coś dla siebie i wkrótce zobaczymy się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach!

 • Turniej siatkówki – „JESIEŃ na sportowo”
  Turniej siatkówki – „JESIEŃ na sportowo”

  W najbliższą niedzielę (30.09.2018r.) w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbędzie się pierwszy turniej z cyklu „JESIEŃ na sportowo”. Rywalizować będą siatkarze, którzy przyjadą do nas z takich miejscowości jak: Gdańsk, Mrągowo, Kętrzyn, Bartoszyce czy Drogosze. Nie zabraknie również przedstawicieli z naszej miejscowości.

 • Mrągowo najlepsze w turnieju siatkówki

  W Niedzielę 30.09.2018 r. w hali widowiskowo - sportowej w Korszach odbył się turniej piłki siatkowej. Była to pierwsza impreza zorganizowana w ramach cyklu zawodów pod nazwą „JESIEŃ na sportowo”. Do turnieju przystąpiły drużyny z Gdańska, Korsz, Mrągowa, Bartoszyc, Kętrzyna oraz Drogosz.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

21Paź
21.10.2018 10:00 - 15:00
Turniej Tenisa Stołowego
4Lis
4.11.2018 10:00 - 15:00
Turniej Piłki Nożnej Neymar Jr's Five

Rozstrzygnięcia III Turnieju Tenisa Stołowego w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach „W Duchu Fair Play”

Po raz trzeci w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się turniej tenisa stołowego. Tym razem na starcie zawodów stanęło 19 amatorów ping-ponga. W kategorii kobiet rywalizowały cztery panie, natomiast kategoria open zgromadziła 15 zawodników, którzy zostali podzieleni na trzy grupy eliminacyjne.

Rywalizację pań zwyciężyła Ewa Jędrach wyprzedzając minimalnie (zdecydowała różnica małych punktów) Katarzynę Wójcik. Trzecie miejsce przypadło Agacie Bogdziun, natomiast na czwartym miejscu sklasyfikowana została Jolanta Puczkowska. Wiele emocji przyniosły pojedynki w kategorii open, tam zacięcie rywalizowano o wejście do fazy finałowej rozgrywek. Druga faza turnieju to już pojedynki na wysokim poziomie, które wyłoniły dwóch finalistów: Dariusza Dudzińskiego oraz Andrzeja Olejniczaka. Finał turnieju okazał się fantastycznym widowiskiem. Wiele długich wymian, wspaniałe ataki i obrony z obu stron, wreszcie skrajne wyczerpanie zawodników, to wszystko wprawiało w zachwyt obserwatorów tego pojedynku. Zwycięsko z tej batalii wyszedł Dariusz Dudziński, tym samym detronizując naszego dotychczasowego dominatora korszeńskich rozgrywek ping-ponga Andrzeja Olejniczaka. Słowa uznania i podziwu należą się obu panom za ten pokaz gry w tenisa stołowego!

 

Klasyfikacja Końcowa turnieju:

 

Kategoria „Kobiety”

 

1 miejsce - Ewa Jędrach

2 miejsce - Katarzyna Wójcik

3 miejsce - Agata Bogdziun

4 miejsce – Jolanta Puczkowska

 

Kategoria „Open”

 

1 miejsce – Dariusz Dudziński

2 miejsce – Andrzej Olejniczak

3 miejsce – Wojciech Bogdziun

4 miejsce – Łukasz Wójcik

 

Kategoria szkoły podst. i gimnazjum ze względu na zbyt niską frekwencję w dniu zawodów, zostanie rozegrana w terminie późniejszym.

 

 • WP_20180408_004
 • WP_20180408_006
 • WP_20180408_009
 • WP_20180408_014
 • WP_20180408_015
 • WP_20180408_016
 • WP_20180408_017
 • WP_20180408_026
 • finalici

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME