• Kj Auto mistrzem województwa w futsalu!

  W pierwszą sobotę marca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Futsalu, organizowane z inicjatywy Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożej. Hale sportowe w Korszach i Barcianach gościły łącznie 15 zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego, które przyjechały rywalizować o miano najlepszej drużyny spośród mistrzów lokalnych rozgrywek halowych.  

 • IV Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin za nami!

  Początek czerwca to okres w Hali Widowiskowo – Sportowej zarezerwowany dla obywających się w tym czasie zawodów karate. Obiekt w Korszach rokrocznie skupia masę uzdolnionych zawodników wschodnich sztuk walki. Nie inaczej było i tym razem. W sobotę 8 czerwca nasza hala gościła blisko 130 zawodników i zawodniczek chcących sprawdzić swoje umiejętności w ramach IV Otwartego Turnieju Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz.

 • Zagraliśmy dla Marka!
  Zagraliśmy dla Marka!

  3 listopada 2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się charytatywny turniej piłki halowej pod hasłem "Gramy dla Marka". Cel był szczytny, a więc i chętnych do pomocy nie brakowało.

 • Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!
  Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!

  10 listopada zakończyliśmy cykl turniejów pod nazwą „Aktywna Jesień”, podczas którego rywalizowaliśmy w czterech dyscyplinach. Ostatnie zawody to Turniej Piłki Nożnej Amatorów. Do udziału przystąpiło łącznie 8 zespołów, które walczyły podzielone na dwie grupy.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Rozstrzygnięcia III Turnieju Tenisa Stołowego w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach „W Duchu Fair Play”

Po raz trzeci w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się turniej tenisa stołowego. Tym razem na starcie zawodów stanęło 19 amatorów ping-ponga. W kategorii kobiet rywalizowały cztery panie, natomiast kategoria open zgromadziła 15 zawodników, którzy zostali podzieleni na trzy grupy eliminacyjne.

Rywalizację pań zwyciężyła Ewa Jędrach wyprzedzając minimalnie (zdecydowała różnica małych punktów) Katarzynę Wójcik. Trzecie miejsce przypadło Agacie Bogdziun, natomiast na czwartym miejscu sklasyfikowana została Jolanta Puczkowska. Wiele emocji przyniosły pojedynki w kategorii open, tam zacięcie rywalizowano o wejście do fazy finałowej rozgrywek. Druga faza turnieju to już pojedynki na wysokim poziomie, które wyłoniły dwóch finalistów: Dariusza Dudzińskiego oraz Andrzeja Olejniczaka. Finał turnieju okazał się fantastycznym widowiskiem. Wiele długich wymian, wspaniałe ataki i obrony z obu stron, wreszcie skrajne wyczerpanie zawodników, to wszystko wprawiało w zachwyt obserwatorów tego pojedynku. Zwycięsko z tej batalii wyszedł Dariusz Dudziński, tym samym detronizując naszego dotychczasowego dominatora korszeńskich rozgrywek ping-ponga Andrzeja Olejniczaka. Słowa uznania i podziwu należą się obu panom za ten pokaz gry w tenisa stołowego!

 

Klasyfikacja Końcowa turnieju:

 

Kategoria „Kobiety”

 

1 miejsce - Ewa Jędrach

2 miejsce - Katarzyna Wójcik

3 miejsce - Agata Bogdziun

4 miejsce – Jolanta Puczkowska

 

Kategoria „Open”

 

1 miejsce – Dariusz Dudziński

2 miejsce – Andrzej Olejniczak

3 miejsce – Wojciech Bogdziun

4 miejsce – Łukasz Wójcik

 

Kategoria szkoły podst. i gimnazjum ze względu na zbyt niską frekwencję w dniu zawodów, zostanie rozegrana w terminie późniejszym.

 

 • WP_20180408_004
 • WP_20180408_006
 • WP_20180408_009
 • WP_20180408_014
 • WP_20180408_015
 • WP_20180408_016
 • WP_20180408_017
 • WP_20180408_026
 • finalici

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME