• Graliśmy w siatkonogę

  W minioną niedzielę w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Turniej Siatkonogi 2x2 o Puchar Burmistrza Korsz. Do rywalizacji stanęło osiem zespołów. Na dwóch boiskach jednocześnie, drużyny w dwuosobowych składach rozgrywały mecze, aby wyłonić mistrza.

 • Banany najlepsze w turnieju siatkówki!

  Cykliczne turnieje piłki siatkowej odbywające się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach już na stałe wpisały się do kalendarza imprez sportowych naszej gminy. Tym razem w szranki stanęło siedem drużyn, w których ujrzeliśmy nowe twarze.

 • The Razmus Barczewo i MKS Korsze z awansem do finału!

  Jak już wiemy, oprócz barczewian do następnej rundy przeszli zawodnicy MKS'u Korsze. Same rozgrywki były bardzo wyrównane. Dość powiedzieć, że w pewnym momencie aż 4 zespoły posiadały na swoim koncie równo po 6 punktów, co tylko potęgowało emocje związane z awansem do kolejnej fazy rozgrywek.

 • Sępopol wygrywa turniej charytatywny o Puchar Pawła Papke!

  W turnieju piłki siatkowej o Puchar Pawła Papke udział wzięło jedenaście drużyn. Zmagania rozpoczęliśmy już od godzin porannych, kiedy to rywalizację podjęła grupa pierwsza, w której skład wchodziły Pomarańcze, Łankiejmy oraz gospodarz - Korsze.

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Graliśmy w siatkonogę

W minioną niedzielę w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Turniej Siatkonogi 2x2 o Puchar Burmistrza Korsz. Do rywalizacji stanęło osiem zespołów. Na dwóch boiskach jednocześnie, drużyny w dwuosobowych składach rozgrywały mecze, aby wyłonić mistrza. Miłośnicy futbolu mogli sprawdzić się w grze, która zyskuje coraz większą popularność, a stanowi połączenie elementów tenisa, siatkówki oraz piłki nożnej. Jedyny warunek jest taki, że odbicia można wykonywać każdą częścią ciała oprócz rąk. Niektórzy zawodnicy udowodnili, że umiejętności nabytych na ligowych boiskach oraz techniki szybko się nie zapomina.
Osiem par podzielonych na dwie grupy zagrały systemem każdy z każdym, dwa sety do 11 pkt. Dwa pierwsze zespoły z każdej grupy rozgrywały mecze półfinałowe, które decydowały o składzie finału oraz meczu o trzecie miejsce.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Paweł Sawicki / Patryk Kuczyński
II miejsce - Marek Bednarczyk / Bartosz Sobieska
III miejsce - Michał Szwarc / Wiktor Szwarc

Najlepsze zespoły otrzymały dyplomy, medale i statuetki ufundowane przez Urząd Miejski w Korszach oraz nagrody rzeczowe przekazane przez Miejski Klub Sportowy w Korszach.
Wszystkim uczestnikom oraz osobom, które pomagały przy organizacji zawodów serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że turniej w siatkonogę na stałe wpisze się do kalendarza imprez sportowych w naszym mieście.

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME