• Graliśmy w siatkonogę

  W minioną niedzielę w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Turniej Siatkonogi 2x2 o Puchar Burmistrza Korsz. Do rywalizacji stanęło osiem zespołów. Na dwóch boiskach jednocześnie, drużyny w dwuosobowych składach rozgrywały mecze, aby wyłonić mistrza.

 • Banany najlepsze w turnieju siatkówki!

  Cykliczne turnieje piłki siatkowej odbywające się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach już na stałe wpisały się do kalendarza imprez sportowych naszej gminy. Tym razem w szranki stanęło siedem drużyn, w których ujrzeliśmy nowe twarze.

 • The Razmus Barczewo i MKS Korsze z awansem do finału!

  Jak już wiemy, oprócz barczewian do następnej rundy przeszli zawodnicy MKS'u Korsze. Same rozgrywki były bardzo wyrównane. Dość powiedzieć, że w pewnym momencie aż 4 zespoły posiadały na swoim koncie równo po 6 punktów, co tylko potęgowało emocje związane z awansem do kolejnej fazy rozgrywek.

 • Sępopol wygrywa turniej charytatywny o Puchar Pawła Papke!

  W turnieju piłki siatkowej o Puchar Pawła Papke udział wzięło jedenaście drużyn. Zmagania rozpoczęliśmy już od godzin porannych, kiedy to rywalizację podjęła grupa pierwsza, w której skład wchodziły Pomarańcze, Łankiejmy oraz gospodarz - Korsze.

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

TS Pogoń 1922 Żory Mistrzem Polski!

Największe sportowe wydarzenie tego roku za nami!
Niezmiernie miło było gościć najlepsze kobiece drużyny w naszym kraju. Dziękujemy za możliwość współorganizacji tak wielkiego przedsięwzięcia i polecamy się na przyszłość!
Do rozgrywek zakwalifikowało się 7 drużyn, które 10 czerwca stanęły w szranki o Mistrzostwo Polski Masters Kobiet. W grupie "A" rywalizowały Pogoń Szczecin Masters, Zgoda Ruda Śląska Masters, Wilanowia Warszawa Masters i TS Pogoń 1922 Żory, natomiast do grupy "B" trafiły SPR Jelenia Góra Masters, Skra Warszawa Masters oraz Young Ladies Lublin. W pierwszej grupie najlepsze okazały się reprezentantki Pogoni Szczecin, a tuż za nimi do półfinałów awansowała TS Pogoń 1922 Żory. Adekwatnie z grupy "B" wyszły Skra Warszawa i Young Ladies Lublin. 1/2 finału rozegrana została dzień później w Bartoszycach i spośród czterech najlepszych ekip zwycięsko wyszły dziewczyny z Żor, drugie miejsce zajął Young Ladies Lublin, a na trzecim stopniu podium turniej zakończyła Skra Warszawa Ladies.
Gratulacje za zdobycie Mistrzostwa Polski dla TS Pogoń 1922 Żory 🥇🏆👏
 
Dziękujemy za przybycie:
✅ Pogoń Szczecin Masters
✅ ZGODA Ruda Śląska Masters
✅ Wilanowia Warszawa Masters
✅ SPR Jelenia Góra Masters
✅ Skra Warszawa Masters
✅ Young Ladies Lublin
✅ TS Pogoń 1922 Żory
 
Pragniemy podziękować również Miejskiemu Klubowi Sportowemu w Korszach, którego grający na co dzień w grupach dziecięcych wychowankowie, aktywnie pomagali przy organizacji turnieju.

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME