• Historyczny turniej darta za nami

  Turniej darta był pierwszym tego rodzajem rozgrywek w naszej hali. Jak się okazało, do gry chętnych nie brakowało, a do samej rywalizacji stanęło 12 ochotników.

 • Krzysztof Warda najlepszy w turnieju tenisa stołowego

  W ostatnim przedwakacyjnym turnieju postawiliśmy na rozgrywki tenisa stołowego. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 10 zawodników, którzy walczyli na dwóch stołach.

 • Zakończenie wakacji z przytupem

  Halowe pożegnanie wakacji rozpoczęliśmy od zmagań poniedziałkowych, kiedy to rywalizowaliśmy w turnieju badmintona. Do zawodów zgłosiło się sześciu ochotników, którzy zagrali systemem "każdy z każdym".

 • Zalani mistrzem województwa!

  W korszeńskiej hali mieliśmy okazję gościć najlepsze drużyny województwa. Jak się później okazało, tegoroczny zwycięzca Mistrzostw Województwa w futsalu mecze grupowe rozgrywał właśnie w Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach.

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

MDA sięga po Superpuchar!

Mecz o Superpuchar Korszeńskiej Ligi Halowej jest ostatnim spotkaniem oficjalnie zamykającym rozgrywki halowe. W starciu tym mierzą się mistrzowie ligi oraz zdobywca pucharu. W tym roku naprzeciwko siebie stanęły Pulsujące Żylaki i MDA. Ci drudzy potwierdzili, że są typowo pucharową drużyną, ponieważ już raz odprawili rywali z kwitkiem w meczu finałowym. Wówczas lepiej egzekwowali rzuty karne. Tym razem sprawa wyjaśniła się w regulaminowych 40 minutach, a końcowy rezultat to 5:3 dla zawodników w czarnych trykotach. Kolejny raz skutecznością błysnął Paweł Siwek, który zaaplikował rywalom dwa gole. Co ciekawe taki sam wynik pomiędzy tymi drużynami padał wcześniej już dwukrotnie i dwa razy z korzyścią dla Pulsujących Żylaków. Spotkania pomiędzy ww. zespołami zawsze charakteryzowały się zaciętością i gradem goli. Ostatecznie to MDA zdobywa drugi tegoroczny tytuł, natomiast do Pulsujących Żylaków należy miano najlepszej ekipy Korszeńskiej Lidze Halowej sezonu 2021/2022!

Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom i zapraszamy za rok!

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME