• Błękitni Pasym z trofeum!

  Ostatni weekend lutego stał pod znakiem rozgrywek piłki siatkowej. Sam turniej od początku wzbudzał wiele emocji, ponieważ do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów.

 • Historyczny turniej darta za nami

  Turniej darta był pierwszym tego rodzajem rozgrywek w naszej hali. Jak się okazało, do gry chętnych nie brakowało, a do samej rywalizacji stanęło 12 ochotników.

 • Krzysztof Warda najlepszy w turnieju tenisa stołowego

  W ostatnim przedwakacyjnym turnieju postawiliśmy na rozgrywki tenisa stołowego. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 10 zawodników, którzy walczyli na dwóch stołach.

 • Zakończenie wakacji z przytupem

  Halowe pożegnanie wakacji rozpoczęliśmy od zmagań poniedziałkowych, kiedy to rywalizowaliśmy w turnieju badmintona. Do zawodów zgłosiło się sześciu ochotników, którzy zagrali systemem "każdy z każdym".

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Pulsujące Żylaki zwycięzcą V edycji KLH!

W sobotni wieczór w Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach rozgrywano mecze decydujące o końcowej klasyfikacji Korszeńskiej Ligi Halowej. Z wielu powodów do tegorocznych rozgrywek  zgłosiło się zaledwie 5 drużyn, co nie znaczy, że emocji brakowało. V edycję dość pewnie wygrały Pulsujące Żylaki pozostawiając w tyle z sześciopunktową stratą Wybrzeże Klatki Schodowej. Mistrzostwo rozstrzygnęło się w spotkaniu pomiędzy w.w. zespołami, a Pulsujące Żylaki wygrały bezpośrednie starcie 6:2. Na trzecim miejscu turniej zakończyło MDA, na czwartym Mamy Czas, zaś ostatnie przypadło najmłodszej tego roku drużynie – Ale Szopa. Niemniej zacięta rywalizacja toczyła się na polu strzeleckim. Tu o miano najskuteczniejszego zawodnika do ostatnich chwil walczył Krzysztof Tatarczuch (Mamy Czas) i Paweł Siwek (MDA). Ostatecznie nagroda króla strzelców przypadła temu drugiemu, autorowi 16 goli. Pozostałe nagrody indywidualne powędrowały do Dawida Lisa – najlepszego bramkarza oraz Adama Krajewskiego okrzykniętego najlepszym zawodnikiem V edycji KLH. Pamiątkowe statuetki, medale i puchary wręczył pełniący obowiązki Burmistrza Korsz Pan Kazimierz Mieczysław Witczak. Dziękujemy drużynom za udział i już zapraszamy na kolejną, szóstą edycję Korszeńskiej Ligi Halowej!

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - Pulsujące Żylaki
II miejsce - Wybrzeże Klatki Schodowej
III miejsce - MDA
IV miejsce - Mamy Czas
V miejsce - Ale Szopa

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz - Dawid Lis (Wybrzeże Klatki Schodowej)
Najlepszy zawodnik - Adam Krajewski (Pulsujące Żylaki)
Król strzelców - Paweł Siwek (MDA) - 16 goli

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME