• Graliśmy w siatkonogę

  W minioną niedzielę w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Turniej Siatkonogi 2x2 o Puchar Burmistrza Korsz. Do rywalizacji stanęło osiem zespołów. Na dwóch boiskach jednocześnie, drużyny w dwuosobowych składach rozgrywały mecze, aby wyłonić mistrza.

 • Banany najlepsze w turnieju siatkówki!

  Cykliczne turnieje piłki siatkowej odbywające się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach już na stałe wpisały się do kalendarza imprez sportowych naszej gminy. Tym razem w szranki stanęło siedem drużyn, w których ujrzeliśmy nowe twarze.

 • The Razmus Barczewo i MKS Korsze z awansem do finału!

  Jak już wiemy, oprócz barczewian do następnej rundy przeszli zawodnicy MKS'u Korsze. Same rozgrywki były bardzo wyrównane. Dość powiedzieć, że w pewnym momencie aż 4 zespoły posiadały na swoim koncie równo po 6 punktów, co tylko potęgowało emocje związane z awansem do kolejnej fazy rozgrywek.

 • Sępopol wygrywa turniej charytatywny o Puchar Pawła Papke!

  W turnieju piłki siatkowej o Puchar Pawła Papke udział wzięło jedenaście drużyn. Zmagania rozpoczęliśmy już od godzin porannych, kiedy to rywalizację podjęła grupa pierwsza, w której skład wchodziły Pomarańcze, Łankiejmy oraz gospodarz - Korsze.

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

MDA z pucharem Ligi!

Pucharowe zmagania przyniosły wiele emocji, a zwycięsko z turnieju wyszła drużyna MDA. Droga młodych zawodników zaczęła się od spotkania z Ale Szopą, którą pewnie pokonali 3:1. W międzyczasie na przeciwległym biegunie brylowały Pulsujące Żylaki, dla których mecz finałowy był już trzecim tego dnia. Najpierw musieli sprostać Mamy Czas pokonując rywali 6:4. Następnie rozprawili się Wybrzeżem Klatki Schodowej wygrywając 2:1, by w końcu stanąć do rywalizacji z MDA. Po 30 minutach nie poznaliśmy rozstrzygnięcia i potrzebne były rzuty karne. Te, lepiej egzekwowali zawodnicy MDA i to oni w tym roku zgarnęli Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej. Gratulujemy!

A już za tydzień walka o tytuł najlepszego zespołu KLH. Na kolejkę przed końcem szansę na zwycięstwo mają aż 3 zespoły. Możemy obiecać nie lada emocje. Zapraszamy!

 • Puchar_KLH_2122
 • Puchar_KLH_wyniki

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME