• Historyczny turniej darta za nami

  Turniej darta był pierwszym tego rodzajem rozgrywek w naszej hali. Jak się okazało, do gry chętnych nie brakowało, a do samej rywalizacji stanęło 12 ochotników.

 • Krzysztof Warda najlepszy w turnieju tenisa stołowego

  W ostatnim przedwakacyjnym turnieju postawiliśmy na rozgrywki tenisa stołowego. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 10 zawodników, którzy walczyli na dwóch stołach.

 • Zakończenie wakacji z przytupem

  Halowe pożegnanie wakacji rozpoczęliśmy od zmagań poniedziałkowych, kiedy to rywalizowaliśmy w turnieju badmintona. Do zawodów zgłosiło się sześciu ochotników, którzy zagrali systemem "każdy z każdym".

 • Zalani mistrzem województwa!

  W korszeńskiej hali mieliśmy okazję gościć najlepsze drużyny województwa. Jak się później okazało, tegoroczny zwycięzca Mistrzostw Województwa w futsalu mecze grupowe rozgrywał właśnie w Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach.

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

MDA z pucharem Ligi!

Pucharowe zmagania przyniosły wiele emocji, a zwycięsko z turnieju wyszła drużyna MDA. Droga młodych zawodników zaczęła się od spotkania z Ale Szopą, którą pewnie pokonali 3:1. W międzyczasie na przeciwległym biegunie brylowały Pulsujące Żylaki, dla których mecz finałowy był już trzecim tego dnia. Najpierw musieli sprostać Mamy Czas pokonując rywali 6:4. Następnie rozprawili się Wybrzeżem Klatki Schodowej wygrywając 2:1, by w końcu stanąć do rywalizacji z MDA. Po 30 minutach nie poznaliśmy rozstrzygnięcia i potrzebne były rzuty karne. Te, lepiej egzekwowali zawodnicy MDA i to oni w tym roku zgarnęli Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej. Gratulujemy!

A już za tydzień walka o tytuł najlepszego zespołu KLH. Na kolejkę przed końcem szansę na zwycięstwo mają aż 3 zespoły. Możemy obiecać nie lada emocje. Zapraszamy!

 • Puchar_KLH_2122
 • Puchar_KLH_wyniki

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME