• GoalSize i Burza Glitajny w wielkim finale KLH!

    Wielkimi krokami zbliża się finisz pierwszej, historycznej edycji Korszeńskiej Ligi Halowej.

  • Mistrzostwa Województwa w Futsalu

    Mistrzostwa Województwa Futsalu zostaną rozegrane 3 marca 2018 roku (sobota) w Gminnej Hali Sportowej w Barcianach oraz w Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach.

    Turniej odbywać się będzie pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Organizatorami wydarzenia są: Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, Gmina Barciany i Gmina Korsze.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

25Lut
25.2.2018 10:00 - 18:30
Koncert charytatywny

Turniej Fifa18

Trzecie już zawody e-sportowe w naszej hali za nami.

Zwycięzcą i szczęśliwym posiadaczem kontrolera do Xbox One został Daniel Szpinda. W finale rozgrywek wyższość rywala musiał uznać Patryk Szłapka, który bramkę przesądzającą o porażce stracił w ostatnich sekundach meczu. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy! Przypominamy, że dla Patryka był to już drugi finał w naszych zawodach, w którym nie zdołał przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. „BYĆ ZWYCIĘŻONYM I NIE ULEC TO ZWYCIĘSTWO, ZWYCIĘŻYĆ I SPOCZĄĆ NA LAURACH – TO KLĘSKA” – słowa, które w niedługim czasie pojawią się na murach naszej hali kierujemy dzisiaj do Patryka. Trzecie miejsce w zawodach zajął Dominik Aleksandrowicz.

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME