• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

• Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

• Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

• I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

II Turniej tenisa stołowego

Rodzinnie na podium II Turnieju Tenisa Stołowego w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach.

W zawodach rozegranych w sobotę (14.10.2017r.) uczestniczyło 19 tenisistów stołowych. Tym razem poziom sportowy rozgrywek był zdecydowanie wyższy, a pojedynki bardziej zacięte. Nie mniej jednak w kategorii „open” niedościgniony pozostaje Andrzej Olejniczak i mimo zakus wielu zawodników, nikomu nie udało się pokonać naszego lokalnego mistrza ping-ponga. Ciekawostką jest fakt, że II miejsce w kategorii „open” zajął Adrian Warda syn Krzysztofa, który w klasyfikacji końcowej wywalczył trzecią lokatę. Wśród kobiet najlepsza okazała się Katarzyna Wójcik, natomiast rywalizację w kategorii wiekowej 10-16 lat wygrał Dominik Aleksandrowicz. Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział w turnieju, a zwycięzcom gratulujemy!