• Kj Auto mistrzem województwa w futsalu!

  W pierwszą sobotę marca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Futsalu, organizowane z inicjatywy Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożej. Hale sportowe w Korszach i Barcianach gościły łącznie 15 zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego, które przyjechały rywalizować o miano najlepszej drużyny spośród mistrzów lokalnych rozgrywek halowych.  

 • IV Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin za nami!

  Początek czerwca to okres w Hali Widowiskowo – Sportowej zarezerwowany dla obywających się w tym czasie zawodów karate. Obiekt w Korszach rokrocznie skupia masę uzdolnionych zawodników wschodnich sztuk walki. Nie inaczej było i tym razem. W sobotę 8 czerwca nasza hala gościła blisko 130 zawodników i zawodniczek chcących sprawdzić swoje umiejętności w ramach IV Otwartego Turnieju Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz.

 • Zagraliśmy dla Marka!
  Zagraliśmy dla Marka!

  3 listopada 2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się charytatywny turniej piłki halowej pod hasłem "Gramy dla Marka". Cel był szczytny, a więc i chętnych do pomocy nie brakowało.

 • Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!
  Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!

  10 listopada zakończyliśmy cykl turniejów pod nazwą „Aktywna Jesień”, podczas którego rywalizowaliśmy w czterech dyscyplinach. Ostatnie zawody to Turniej Piłki Nożnej Amatorów. Do udziału przystąpiło łącznie 8 zespołów, które walczyły podzielone na dwie grupy.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

MKS Grudziądz górą w meczu II Ligi Piłki Ręcznej

fot. MKS Grudziądz

W sobotę 13 kwietnia 2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach odbył się oficjalny mecz II Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Rolę gospodarza w tym spotkaniu pełnił MKS MOSiR Kętrzyn, który podejmował aktualnie trzeci zespół rozgrywek drugoligowych w Polsce – MKS Grudziądz. To właśnie drużyna z województwa Kujawsko-Pomorskiego od samego początku narzuciła ton grze, z minuty na minutę powiększając przewagę nad przedostatnim zespołem w ligowej tabeli. Przełomowa była 6 minuta gry, kiedy to gospodarze rzucili swojego trzeciego gola, a zespół z Grudziądza odpowiedział czterema trafieniami z rzędu nie tracąc przy tym żadnej bramki. Od tego momentu goście skrupulatnie powiększali swoją przewagę, udając się na przerwę z siedmiobramkową zaliczką. Druga odsłona spotkania, podobnie jak pierwsza część gry, przyniosła wiele bramek. Kętrzynianie nie mając wiele do stracenia z animuszem ruszyli na rywala. Jednak zespół z Grudziądza był tego dnia wyśmienicie przygotowany do zawodów i piłkarze trenera Sylwestra Ziółkowskiego skutecznie odpowiadali na ataki gospodarzy. Najwięcej trafień w meczu zanotował zawodnik przyjezdnych - Paweł Kruszewski, który 14 razy zdołał pokonać bramkarza rywali. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 26:34 na korzyść MKS’u Grudziądz, który zdecydowanie zasłużył na to zwycięstwo. Zespołom należy pogratulować ambicji i woli walki do samego końca. Spotkanie dostarczyło wielu wrażeń, emocji, a przede wszystkim bramek, co kibicom bardzo się podobało. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze nieraz okazję gościć II Ligę Piłki Ręcznej w Korszach!

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME