• OKPR Warmia Energa Olsztyn z Pucharem Burmistrza Korsz!

  I Liga Piłki Ręcznej ponownie zawitała do Korsz. Miejscowa hala okazuje się być szczęśliwą dla OKPR Warmii Energa Olsztyn. Drużyna ze stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego kolejny raz stanęła na najwyższym stopniu podium!

 • DAGA Sport Wandajny z Pucharem KLH!

  DAGA Sport Wandajny nie pozostawiła złudzeń rywalom i dość pewnie sięgnęła po Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej.

 • Wybrzeże Klatki Schodowej zwycięzcą KLH!

  Gdy 23 listopada ubiegłego roku rozpoczęły się zmagania Korszeńskiej Ligi Halowej, wielu kibiców w roli faworytów do udziału w meczu finałowym widziało WKS oraz zespół z Wandajn. Po blisko trzech miesiącach rywalizacji dokładnie te dwie drużyny stanęły naprzeciwko siebie, by stoczyć bój o pierwsze miejsce.

 • DAGA Sport Korsze w 1/8 Finału PP w Futsalu!

  W niedzielę 09.02.2020r. wydarzyła się rzecz nieprawdopodobna, bo dokładnie tak trzeba nazwać awans środowiskowej drużyny z Korsz do kolejnej fazy Pucharu Polski w Futsalu. Obawy przed meczem były jak najbardziej uzasadnione, bowiem Halę Widowiskowo – Sportową w odwiedził lider I Ligi grupy północnej – LSSS Lębork.

 • Piękna futsalowa przygoda zakończona na 1/8!

  Constract Lubawa to najcięższy futsalowy kaliber i zdecydowanie najwyższa halowa półka w Polsce. Los chciał, że właśnie z drużyną z województwa Warmińsko – Mazurskiego przyszło mierzyć się środowiskowej ekipie z Korsz w ramach 1/8 Finału Pucharu Polski. Już samo dojście do tej fazy rozgrywek zaskoczyło niejednego sympatyka piłki nożnej, a spotkanie z ekstraklasowym zespołem było zwieńczeniem pięknej przygody. 

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

MKS Grudziądz górą w meczu II Ligi Piłki Ręcznej

fot. MKS Grudziądz

W sobotę 13 kwietnia 2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach odbył się oficjalny mecz II Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Rolę gospodarza w tym spotkaniu pełnił MKS MOSiR Kętrzyn, który podejmował aktualnie trzeci zespół rozgrywek drugoligowych w Polsce – MKS Grudziądz. To właśnie drużyna z województwa Kujawsko-Pomorskiego od samego początku narzuciła ton grze, z minuty na minutę powiększając przewagę nad przedostatnim zespołem w ligowej tabeli. Przełomowa była 6 minuta gry, kiedy to gospodarze rzucili swojego trzeciego gola, a zespół z Grudziądza odpowiedział czterema trafieniami z rzędu nie tracąc przy tym żadnej bramki. Od tego momentu goście skrupulatnie powiększali swoją przewagę, udając się na przerwę z siedmiobramkową zaliczką. Druga odsłona spotkania, podobnie jak pierwsza część gry, przyniosła wiele bramek. Kętrzynianie nie mając wiele do stracenia z animuszem ruszyli na rywala. Jednak zespół z Grudziądza był tego dnia wyśmienicie przygotowany do zawodów i piłkarze trenera Sylwestra Ziółkowskiego skutecznie odpowiadali na ataki gospodarzy. Najwięcej trafień w meczu zanotował zawodnik przyjezdnych - Paweł Kruszewski, który 14 razy zdołał pokonać bramkarza rywali. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 26:34 na korzyść MKS’u Grudziądz, który zdecydowanie zasłużył na to zwycięstwo. Zespołom należy pogratulować ambicji i woli walki do samego końca. Spotkanie dostarczyło wielu wrażeń, emocji, a przede wszystkim bramek, co kibicom bardzo się podobało. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze nieraz okazję gościć II Ligę Piłki Ręcznej w Korszach!

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME