• Kj Auto mistrzem województwa w futsalu!

  W pierwszą sobotę marca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Futsalu, organizowane z inicjatywy Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożej. Hale sportowe w Korszach i Barcianach gościły łącznie 15 zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego, które przyjechały rywalizować o miano najlepszej drużyny spośród mistrzów lokalnych rozgrywek halowych.  

 • IV Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin za nami!

  Początek czerwca to okres w Hali Widowiskowo – Sportowej zarezerwowany dla obywających się w tym czasie zawodów karate. Obiekt w Korszach rokrocznie skupia masę uzdolnionych zawodników wschodnich sztuk walki. Nie inaczej było i tym razem. W sobotę 8 czerwca nasza hala gościła blisko 130 zawodników i zawodniczek chcących sprawdzić swoje umiejętności w ramach IV Otwartego Turnieju Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz.

 • Zagraliśmy dla Marka!
  Zagraliśmy dla Marka!

  3 listopada 2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się charytatywny turniej piłki halowej pod hasłem "Gramy dla Marka". Cel był szczytny, a więc i chętnych do pomocy nie brakowało.

 • Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!
  Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!

  10 listopada zakończyliśmy cykl turniejów pod nazwą „Aktywna Jesień”, podczas którego rywalizowaliśmy w czterech dyscyplinach. Ostatnie zawody to Turniej Piłki Nożnej Amatorów. Do udziału przystąpiło łącznie 8 zespołów, które walczyły podzielone na dwie grupy.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

4FUN mistrzem Turnieju 4 HAL!

W hali OSiR w Węgorzewie odbyła się część finałowa Turnieju Amatorów Piłki Nożnej 4 HAL. W gronie sześciu najlepszych ekip znalazły się drużyny Husarii Korsze oraz dobrze znani w naszym środowisku Błękitni Łankiejmy.

fot. osir.wegorzewo.pl

Los chciał, że obydwa zespoły stanęły ze sobą w szranki już w fazie grupowej, gdzie lepsi okazali się być przedstawiciele Korsz. Ostatecznie nasz zespół zdołał zająć drugie miejsce w grupie, co dawało im awans do następnej fazy turnieju. W półfinałach czekali na nich ubiegłoroczni zwycięzcy rozgrywek – Blaugrana Giżycko. Co ciekawe, obie drużyny mierzyły się ze sobą dwa tygodnie wcześniej w finale turnieju eliminacyjnego organizowanego przez Korsze. Tam, lepsi byli gospodarze wygrywając z zawodnikami z Giżycka 3:1. Tym razem jednak musieli uznać wyższość rywali i przegrali identycznym stosunkiem bramek. W drugim półfinale 4Fun Węgorzewo było górą w starciu z Major Team, skromnie ogrywając rywali 1:0. Tym samym zapewnili sobie miejsce w finale rozgrywek. Husaria Korsze dostała szansę zakończenia turnieju na najniższym stopniu podium, ale w meczu o trzecie miejsce uległa Major Team 4:2. Co ciekawe, przed rokiem nasz reprezentant w klasyfikacji końcowej również zajął 4 miejsce. W wielkim finale, jak można było się spodziewać, nie brakowało dramaturgii i emocji. W regulaminowym czasie gry wynik brzmiał 2:2. Zatem do rozstrzygnięcia zwycięzcy niezbędna była dogrywka, w której złotą bramkę zdobył Damian Ordowski ostatecznie wybrany najlepszym zawodnikiem rozgrywek. To właśnie dzięki jego trafieniu 4FUN Węgorzewo triumfowało w tegorocznej edycji Turnieju 4 HAL!

Warto wspomnieć, że turniej został objęty patronatem przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Przedstawiamy wyniki wszystkich spotkań:
Husaria Korsze             - Błękitni Łankiejmy        5:2
Blaugrana Giżycko       - Los Amatores Kętrzyn  7:1
Błękitni Łankiejmy        - 4Fun Węgorzewo          0:4
Los Amatores Kętrzyn - Major Team Barciany    1:6
4Fun Wegorzewo         - Husaria Korsze              1:1
Major Team Barciany   - Blaugrana Giżycko        0:1

Półfinały:
4Fun Węgorzewo         - Major Team Barciany   1:0
Blaugrana Giżycko       - Husaria Korsze              3:1

Mecz o V miejsce:
Błękitni Łankiejmy        - Los Amatores Kętrzyn  1:3
Mecz III miejsce:
Major Team Barciany  - Husaria Korsze               4:2
Finał:
Blaugrana Giżycko       - 4Fun Węgorzewo        2:2 (dogrywka 2:3)

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – 4FUN Węgorzewo
II miejsce – Blaugrana Giżycko
III miejsce – Major Team Barciany
IV miejsce – Husaria Korsze
V miejsce – Los Amatores Kętrzyn
VI miejsce – Błękitni Łankiejmy

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy strzelec - Maciej Kudyk (Blaugrana Giżycko)
Najlepszy bramkarz - Adrian Wysocki (4Fun Węgorzewo)
Najlepszy zawodnik - Damian Ordowski (4Fun Węgorzewo)

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME