• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

• Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

• Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

• I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

4FUN mistrzem Turnieju 4 HAL!

W hali OSiR w Węgorzewie odbyła się część finałowa Turnieju Amatorów Piłki Nożnej 4 HAL. W gronie sześciu najlepszych ekip znalazły się drużyny Husarii Korsze oraz dobrze znani w naszym środowisku Błękitni Łankiejmy.

Los chciał, że obydwa zespoły stanęły ze sobą w szranki już w fazie grupowej, gdzie lepsi okazali się być przedstawiciele Korsz. Ostatecznie nasz zespół zdołał zająć drugie miejsce w grupie, co dawało im awans do następnej fazy turnieju. W półfinałach czekali na nich ubiegłoroczni zwycięzcy rozgrywek – Blaugrana Giżycko. Co ciekawe, obie drużyny mierzyły się ze sobą dwa tygodnie wcześniej w finale turnieju eliminacyjnego organizowanego przez Korsze. Tam, lepsi byli gospodarze wygrywając z zawodnikami z Giżycka 3:1. Tym razem jednak musieli uznać wyższość rywali i przegrali identycznym stosunkiem bramek. W drugim półfinale 4Fun Węgorzewo było górą w starciu z Major Team, skromnie ogrywając rywali 1:0. Tym samym zapewnili sobie miejsce w finale rozgrywek. Husaria Korsze dostała szansę zakończenia turnieju na najniższym stopniu podium, ale w meczu o trzecie miejsce uległa Major Team 4:2. Co ciekawe, przed rokiem nasz reprezentant w klasyfikacji końcowej również zajął 4 miejsce. W wielkim finale, jak można było się spodziewać, nie brakowało dramaturgii i emocji. W regulaminowym czasie gry wynik brzmiał 2:2. Zatem do rozstrzygnięcia zwycięzcy niezbędna była dogrywka, w której złotą bramkę zdobył Damian Ordowski ostatecznie wybrany najlepszym zawodnikiem rozgrywek. To właśnie dzięki jego trafieniu 4FUN Węgorzewo triumfowało w tegorocznej edycji Turnieju 4 HAL!

Warto wspomnieć, że turniej został objęty patronatem przez Polski Związek Piłki Nożnej.