• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

 • Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

  Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

 • I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

  W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze. Punktualnie o godz. 11 zawody oficjalnie otworzył Burmistrz Korsz Pan Jan Adamowicz, życząc wszystkim zespołom powodzenia.
 
Po kilkugodzinnych zmaganiach zwycięzcą została drużyna z Polkajm, która wygrała wszystkie spotkania, drugie miejsce zajęły Pomarańcze, wyprzedzając lepszym stosunkiem bramek Błękitnich Garbno. Puchary, medale, dyplomy i statuetki w imieniu Burmistrza Korsz wręczyły Sekretarz Gminy Pani Ewa Wronisz oraz Skarbnik Gminy Pani Marzena Trapik.
 
Klasyfikacja końcowa:
1. Polkajmy
2. KP Pomarańcze
3. Błękitni Garbno
4. Mamy Czas
5. MKS Junior Korsze
 
Nagrody indywidualne:
Król strzelców - Adam Ogonowski (Polkajmy)
Najlepszy bramkarz - Tadeusz Liman (Błękitni Garbno)
Najlepszy zawodnik - Paweł Siwek (KP Pomarańcze)
 
Dziękujemy wszystkim za udział, drużynom za sportowe emocje, a kibicom za obecność.
Już dziś zapraszamy na kontynuację turnieju w przyszłym roku!

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME