• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

 • Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

  Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

 • I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

  W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

Mistrzostwa województwa ponownie u nas!

Już w najbliższą niedzielę będziemy gospodarzami kolejnego wydarzenia, na które zjadą się najlepsze halowe drużyny w województwie. 12 zespołów stanie w szranki, by między sobą rozstrzygnąć kwestię awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski, gdzie z kolei będą czekać ekipy na co dzień występujące na szczeblu centralnym. A jak dobrze wiemy z przeszłości, to nie lada gratka dla kibiców. W kuluarach mówi się o bardzo silnych drużynach, w których znajdą się znani w Województwie Warmińsko-Mazurskim zawodnicy. Sam turniej zapowiada się niezwykle interesująco, dlatego zachęcamy do przybycia do Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach i Hali Sportowej w Barcianach, by dopingować swoich ulubieńców. Zaczynamy o godzinie 10:00!

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME