• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

  UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

 • Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

  W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

 • Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

  Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

 • I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

  W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

Krzysztof Warda najlepszy w turnieju tenisa stołowego

W ostatnim przedwakacyjnym turnieju postawiliśmy na rozgrywki tenisa stołowego. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 10 zawodników, którzy walczyli na dwóch stołach. Startujących podzielono na dwie pięcioosobowe grupy, w których grano systemem "każdy z każdym". W grupie "A" z pierwszego miejsca awansował Patryk Szłapka, który przebrnął przez półfinały ogrywając Mariusza Gąsiorowskiego, by następnie w decydującym o grze w finale meczu przegrać z Patrykiem Jędrzejewskim. Grupę "B", jak i cały turniej bezapelacyjnie zwyciężył Krzysztof Warda ogrywając swoich rywali do zera. W meczu o trzecie miejsce Patryk Szłapka pokonał Pawła Sawickiego, natomiast w finale Krzysztof Warda zwyciężył 3:0 z Patrykiem Jędrzejewskim.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - Krzysztof Warda
II miejsce - Patryk Jędrzejewski
III miejsce - Patryk Szłapka
IV miejsce - Paweł Sawicki

 

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME