Wydarzenia

Weekend obfity w emocje!

Przed nami kolejny fascynujący weekend. W sobotę halą zawładnął piłkarze ręczni, którzy będą walczyć o Puchar Burmistrza Korsz. Do rywalizacji przystąpią dwa zespoły z Olsztyna (OKPR Warmia Energa Olsztyn, KS Szczypiorniak Olsztyn), CKS Jurand Ciechanów oraz drużyna z Warszawy – AZS UW Handball TEAM. Zdecydowanym faworytem rozgrywek są pierwszoligowcy z Olsztyna, którzy aspirują do gry w Superlidze Mężczyzn, a turniej w Korszach ma być częścią cyklu przygotowawczego do rundy rewanżowej. Pozostałe zespoły na parkiecie naszej hali ujrzymy po raz pierwszy. CKS Jurand Ciechanów to ligowy rywal olsztynian, ale póki co okupuje dolne rejony Grupy „A”. Trzecim pierwszoligowcem biorącym udział w turnieju jest drużyna z AZS UW Handball Team, która jest wielką niewiadomą i zespół Warmii chętnie sprawdzi poziom rozgrywek w okręgu warszawskim. Jedyną drużyną, która na co dzień gra klasę niżej jest KS Szczypiorniak Olsztyn. Zespół, dla którego gra z wyżej notowanymi przeciwnikami ma olbrzymie znaczenie.

Już następnego dnia od godziny 10:00 będziemy mogli kibicować młodym adeptom piłki nożnej, wtedy właśnie rozpoczniemy turniej dzieci rocznika 2010. Wśród nich oczywiście przedstawiciele korszeńskiego MKS’u, a więc zachęcamy do trzymania kciuków.

Tuż po zawodach młodzieży na parkiet wybiegną przedstawiciele Korszeńskiej Ligi Halowej. W ten weekend rozstrzygnie się kwestia rozgrywek pucharowych. Zostały 4 zespoły, a zwycięzca może być tylko jeden.

Poniżej prezentujemy rozkład gier Turnieju Piłki Ręcznej Mężczyzn oraz drabinkę Pucharu KLH.

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME