• Błękitni Pasym z trofeum!

  Ostatni weekend lutego stał pod znakiem rozgrywek piłki siatkowej. Sam turniej od początku wzbudzał wiele emocji, ponieważ do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów.

 • Historyczny turniej darta za nami

  Turniej darta był pierwszym tego rodzajem rozgrywek w naszej hali. Jak się okazało, do gry chętnych nie brakowało, a do samej rywalizacji stanęło 12 ochotników.

 • Krzysztof Warda najlepszy w turnieju tenisa stołowego

  W ostatnim przedwakacyjnym turnieju postawiliśmy na rozgrywki tenisa stołowego. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 10 zawodników, którzy walczyli na dwóch stołach.

 • Zakończenie wakacji z przytupem

  Halowe pożegnanie wakacji rozpoczęliśmy od zmagań poniedziałkowych, kiedy to rywalizowaliśmy w turnieju badmintona. Do zawodów zgłosiło się sześciu ochotników, którzy zagrali systemem "każdy z każdym".

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Krzysztof Warda najlepszy w turnieju tenisa stołowego

W ostatnim przedwakacyjnym turnieju postawiliśmy na rozgrywki tenisa stołowego. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 10 zawodników, którzy walczyli na dwóch stołach. Startujących podzielono na dwie pięcioosobowe grupy, w których grano systemem "każdy z każdym". W grupie "A" z pierwszego miejsca awansował Patryk Szłapka, który przebrnął przez półfinały ogrywając Mariusza Gąsiorowskiego, by następnie w decydującym o grze w finale meczu przegrać z Patrykiem Jędrzejewskim. Grupę "B", jak i cały turniej bezapelacyjnie zwyciężył Krzysztof Warda ogrywając swoich rywali do zera. W meczu o trzecie miejsce Patryk Szłapka pokonał Pawła Sawickiego, natomiast w finale Krzysztof Warda zwyciężył 3:0 z Patrykiem Jędrzejewskim.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - Krzysztof Warda
II miejsce - Patryk Jędrzejewski
III miejsce - Patryk Szłapka
IV miejsce - Paweł Sawicki

 

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME