• Historyczny turniej darta za nami

  Turniej darta był pierwszym tego rodzajem rozgrywek w naszej hali. Jak się okazało, do gry chętnych nie brakowało, a do samej rywalizacji stanęło 12 ochotników.

 • Krzysztof Warda najlepszy w turnieju tenisa stołowego

  W ostatnim przedwakacyjnym turnieju postawiliśmy na rozgrywki tenisa stołowego. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 10 zawodników, którzy walczyli na dwóch stołach.

 • Zakończenie wakacji z przytupem

  Halowe pożegnanie wakacji rozpoczęliśmy od zmagań poniedziałkowych, kiedy to rywalizowaliśmy w turnieju badmintona. Do zawodów zgłosiło się sześciu ochotników, którzy zagrali systemem "każdy z każdym".

 • Zalani mistrzem województwa!

  W korszeńskiej hali mieliśmy okazję gościć najlepsze drużyny województwa. Jak się później okazało, tegoroczny zwycięzca Mistrzostw Województwa w futsalu mecze grupowe rozgrywał właśnie w Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach.

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Historyczny turniej darta za nami

       Turniej darta był pierwszym tego rodzajem rozgrywek w naszej hali. Jak się okazało, do gry chętnych nie brakowało, a do samej rywalizacji stanęło 12 ochotników. Zawodnicy zostali przydzieleni do dwóch grup, w której graliśmy systemem "każdy z każdym". Same zawody trwały blisko pięć godzin, a do play-off'ów doszło czterech graczy. Po półfinałach w meczu o trzecie miejsce spotkali się Mariusz Gąsiorowski i Mateusz Papliński. Górą w tym pojedynku był Mariusz, który pokonał rywala 3:1. W finale natomiast mierzyli się Paweł Sawicki i Patryk Radecki. Ten pierwszy zwyciężył cały turniej wygrywając mecz o I miejsce stosunkiem 3:0. 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - Paweł Sawicki

II miejsce - Patryk Radecki

III miejsce - Mariusz Gąsiorowski

IV miejsce - Mateusz Papliński

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME