• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

• Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

• Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

• I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

Jesteśmy po IV kolejce KLH

Czwarta kolejka uświadomiła nas, że tegoroczny poziom rozgrywek jest zdecydowanie najwyższy spośród dotychczas rozegranych. Każdy mecz obfitował w bramki i zwroty akcji, a o końcowym rezultacie decydowały detale.

Już na wejściu nie lada emocji dostarczyły nam drużyny Dobrych Chłopaków i Na Fantazji. Mimo, że ci pierwsi do 32 minuty prowadzili 3:2, to jednak nie zdołali dopisać sobie żadnego oczka. Niepokonana dotąd ekipa z Reszla zaprezentowała charakter i pod koniec spotkania wyszarpała zwycięstwo. Na Fantazji dzięki tej wygranej przewodzi ligowej tabeli.

W drugim sobotnim spotkaniu zdecydowanym faworytem byli Zalani, którzy dość niespodziewanie swoje dwa dotychczasowe mecze przegrali. Naprzeciwko nim stanęli zamykający ligową stawkę zawodnicy Mamy Czas i już początek meczu pokazał, kto będzie tego dnia rządził na parkiecie. Goście długo, bo do 8 minuty skutecznie się bronili detronizując zapędy rywala. Jak się okazało po pierwszym golu otworzył się worek z bramkami. Ostatecznie Zalani pokonali rywala 7:3.

Kolejny mecz to pojedynek Krizzo z Falą Warpuny. Do przerwy drużyny schodziły z wynikiem 3:3, a w szeregach gości błyszczał zdobywca hattricka – Kryspin Graczyk, który aktualnie jest liderem klasyfikacji strzelców. Pech chciał, że swój dzień miał również Mariusz Świacki, który w drugiej odsłonie meczu strzelił 3 gole i przechylił szalę zwycięstwo na korzyść Krizzo.

Arcyciekawie zapowiadało się spotkanie Wybrzeża Klatki Schodowej z Chick Chicken. Ci drudzy do tej pory wygrali wszystkie 3 mecze, jednak wzorem poprzednich spotkań, do meczu z WKS’em przystąpili ‘gołą’ piątką nie mając w zapasie rezerwowych. To z pewnością utrudniło zmagania z rywalem dysponującym tego dnia szerszą kadrą. Na cztery gole gospodarzy dwukrotnie odpowiadał Michał Wołowik, który bez problemu zamieniał rzuty karne na gole. Ostatecznie Chick Chicken doznał pierwszej porażki w tym sezonie.

Ostatnie przedświąteczne spotkanie miało być dość oczywiste do rozstrzygnięcia, a więcej szans na wygraną dawano Ananasom. Bardzo pozytywnie natomiast  zaprezentowały się Pulsujące Żylaki wychodząc na prowadzenie w 8 minucie meczu. Tuż przed przerwą ładnym trafieniem odpowiedział Adam Gąsiorowski. Ciekawostką jest fakt, że był to trzeci mecz tego dnia, w którym pierwsza połowa kończyła się remisem. Po krótkiej pauzie bardziej zmobilizowani na zwycięstwo wyszli piłkarze Pulsujących Żylaków strzelając cztery bramki i nie tracąc przy tym żadnej.