• Wyłoniliśmy zwycięzcę turnieju tenisa stołowego!

  Poznaliśmy zwycięzcę niedzielnego turnieju tenisa stołowego odbywającego się w Hali Widowiskowo-Sportowej. Najlepszym zawodnikiem okazał się Waldemar Sonnenfeld wygrywając w drodze do finału wszystkie siedem meczów stosunkiem setów 3:0.

 • Halloween w Korszach

  W ostatni dzień października odbyła się impreza o tematyce Halloween. Nie brakowało kreatywnych przebrań, masy atrakcji, animacji i upominków dla wszystkich dzieci biorących udział w wydarzeniu.

 • Żegnamy Śp. Burmistrza Korsz

  Z wielkim żalem i w poczuciu ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Ryszarda Ostrowskiego - Burmistrza Korsz. Łączymy się w bólu z rodziną i składamy najszczersze wyrazy współczucia i wparcia w tych trudnych chwilach.

 • Piraci z Karaibów bezkonkurencyjni!

  Piraci przyjechali i zrabowali co ich! 14 listopada rozgrywaliśmy Turniej Piłki Nożnej Amatorów, w którym udział wzięło łącznie 11 zespołów, a to przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów.

 • Gigusie Korsze najlepsze w województwie!

  W ostatnią sobotę mieliśmy zaszczyt gościć najlepsze drużyny na Warmii i Mazurach, które stanęły do rywalizacji o Wojewódzki Puchar Polski w Futsalu 2021. Sam turniej zapowiadał się ekscytująco i taki właśnie był.

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Jesteśmy po IV kolejce KLH

Czwarta kolejka uświadomiła nas, że tegoroczny poziom rozgrywek jest zdecydowanie najwyższy spośród dotychczas rozegranych. Każdy mecz obfitował w bramki i zwroty akcji, a o końcowym rezultacie decydowały detale.

Już na wejściu nie lada emocji dostarczyły nam drużyny Dobrych Chłopaków i Na Fantazji. Mimo, że ci pierwsi do 32 minuty prowadzili 3:2, to jednak nie zdołali dopisać sobie żadnego oczka. Niepokonana dotąd ekipa z Reszla zaprezentowała charakter i pod koniec spotkania wyszarpała zwycięstwo. Na Fantazji dzięki tej wygranej przewodzi ligowej tabeli.

W drugim sobotnim spotkaniu zdecydowanym faworytem byli Zalani, którzy dość niespodziewanie swoje dwa dotychczasowe mecze przegrali. Naprzeciwko nim stanęli zamykający ligową stawkę zawodnicy Mamy Czas i już początek meczu pokazał, kto będzie tego dnia rządził na parkiecie. Goście długo, bo do 8 minuty skutecznie się bronili detronizując zapędy rywala. Jak się okazało po pierwszym golu otworzył się worek z bramkami. Ostatecznie Zalani pokonali rywala 7:3.

Kolejny mecz to pojedynek Krizzo z Falą Warpuny. Do przerwy drużyny schodziły z wynikiem 3:3, a w szeregach gości błyszczał zdobywca hattricka – Kryspin Graczyk, który aktualnie jest liderem klasyfikacji strzelców. Pech chciał, że swój dzień miał również Mariusz Świacki, który w drugiej odsłonie meczu strzelił 3 gole i przechylił szalę zwycięstwo na korzyść Krizzo.

Arcyciekawie zapowiadało się spotkanie Wybrzeża Klatki Schodowej z Chick Chicken. Ci drudzy do tej pory wygrali wszystkie 3 mecze, jednak wzorem poprzednich spotkań, do meczu z WKS’em przystąpili ‘gołą’ piątką nie mając w zapasie rezerwowych. To z pewnością utrudniło zmagania z rywalem dysponującym tego dnia szerszą kadrą. Na cztery gole gospodarzy dwukrotnie odpowiadał Michał Wołowik, który bez problemu zamieniał rzuty karne na gole. Ostatecznie Chick Chicken doznał pierwszej porażki w tym sezonie.

Ostatnie przedświąteczne spotkanie miało być dość oczywiste do rozstrzygnięcia, a więcej szans na wygraną dawano Ananasom. Bardzo pozytywnie natomiast  zaprezentowały się Pulsujące Żylaki wychodząc na prowadzenie w 8 minucie meczu. Tuż przed przerwą ładnym trafieniem odpowiedział Adam Gąsiorowski. Ciekawostką jest fakt, że był to trzeci mecz tego dnia, w którym pierwsza połowa kończyła się remisem. Po krótkiej pauzie bardziej zmobilizowani na zwycięstwo wyszli piłkarze Pulsujących Żylaków strzelając cztery bramki i nie tracąc przy tym żadnej.     

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME