• OKPR Warmia Energa Olsztyn z Pucharem Burmistrza Korsz!

  I Liga Piłki Ręcznej ponownie zawitała do Korsz. Miejscowa hala okazuje się być szczęśliwą dla OKPR Warmii Energa Olsztyn. Drużyna ze stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego kolejny raz stanęła na najwyższym stopniu podium!

 • DAGA Sport Wandajny z Pucharem KLH!

  DAGA Sport Wandajny nie pozostawiła złudzeń rywalom i dość pewnie sięgnęła po Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej.

 • Wybrzeże Klatki Schodowej zwycięzcą KLH!

  Gdy 23 listopada ubiegłego roku rozpoczęły się zmagania Korszeńskiej Ligi Halowej, wielu kibiców w roli faworytów do udziału w meczu finałowym widziało WKS oraz zespół z Wandajn. Po blisko trzech miesiącach rywalizacji dokładnie te dwie drużyny stanęły naprzeciwko siebie, by stoczyć bój o pierwsze miejsce.

 • DAGA Sport Korsze w 1/8 Finału PP w Futsalu!

  W niedzielę 09.02.2020r. wydarzyła się rzecz nieprawdopodobna, bo dokładnie tak trzeba nazwać awans środowiskowej drużyny z Korsz do kolejnej fazy Pucharu Polski w Futsalu. Obawy przed meczem były jak najbardziej uzasadnione, bowiem Halę Widowiskowo – Sportową w odwiedził lider I Ligi grupy północnej – LSSS Lębork.

 • Piękna futsalowa przygoda zakończona na 1/8!

  Constract Lubawa to najcięższy futsalowy kaliber i zdecydowanie najwyższa halowa półka w Polsce. Los chciał, że właśnie z drużyną z województwa Warmińsko – Mazurskiego przyszło mierzyć się środowiskowej ekipie z Korsz w ramach 1/8 Finału Pucharu Polski. Już samo dojście do tej fazy rozgrywek zaskoczyło niejednego sympatyka piłki nożnej, a spotkanie z ekstraklasowym zespołem było zwieńczeniem pięknej przygody. 

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Jesteśmy po IV kolejce KLH

Czwarta kolejka uświadomiła nas, że tegoroczny poziom rozgrywek jest zdecydowanie najwyższy spośród dotychczas rozegranych. Każdy mecz obfitował w bramki i zwroty akcji, a o końcowym rezultacie decydowały detale.

Już na wejściu nie lada emocji dostarczyły nam drużyny Dobrych Chłopaków i Na Fantazji. Mimo, że ci pierwsi do 32 minuty prowadzili 3:2, to jednak nie zdołali dopisać sobie żadnego oczka. Niepokonana dotąd ekipa z Reszla zaprezentowała charakter i pod koniec spotkania wyszarpała zwycięstwo. Na Fantazji dzięki tej wygranej przewodzi ligowej tabeli.

W drugim sobotnim spotkaniu zdecydowanym faworytem byli Zalani, którzy dość niespodziewanie swoje dwa dotychczasowe mecze przegrali. Naprzeciwko nim stanęli zamykający ligową stawkę zawodnicy Mamy Czas i już początek meczu pokazał, kto będzie tego dnia rządził na parkiecie. Goście długo, bo do 8 minuty skutecznie się bronili detronizując zapędy rywala. Jak się okazało po pierwszym golu otworzył się worek z bramkami. Ostatecznie Zalani pokonali rywala 7:3.

Kolejny mecz to pojedynek Krizzo z Falą Warpuny. Do przerwy drużyny schodziły z wynikiem 3:3, a w szeregach gości błyszczał zdobywca hattricka – Kryspin Graczyk, który aktualnie jest liderem klasyfikacji strzelców. Pech chciał, że swój dzień miał również Mariusz Świacki, który w drugiej odsłonie meczu strzelił 3 gole i przechylił szalę zwycięstwo na korzyść Krizzo.

Arcyciekawie zapowiadało się spotkanie Wybrzeża Klatki Schodowej z Chick Chicken. Ci drudzy do tej pory wygrali wszystkie 3 mecze, jednak wzorem poprzednich spotkań, do meczu z WKS’em przystąpili ‘gołą’ piątką nie mając w zapasie rezerwowych. To z pewnością utrudniło zmagania z rywalem dysponującym tego dnia szerszą kadrą. Na cztery gole gospodarzy dwukrotnie odpowiadał Michał Wołowik, który bez problemu zamieniał rzuty karne na gole. Ostatecznie Chick Chicken doznał pierwszej porażki w tym sezonie.

Ostatnie przedświąteczne spotkanie miało być dość oczywiste do rozstrzygnięcia, a więcej szans na wygraną dawano Ananasom. Bardzo pozytywnie natomiast  zaprezentowały się Pulsujące Żylaki wychodząc na prowadzenie w 8 minucie meczu. Tuż przed przerwą ładnym trafieniem odpowiedział Adam Gąsiorowski. Ciekawostką jest fakt, że był to trzeci mecz tego dnia, w którym pierwsza połowa kończyła się remisem. Po krótkiej pauzie bardziej zmobilizowani na zwycięstwo wyszli piłkarze Pulsujących Żylaków strzelając cztery bramki i nie tracąc przy tym żadnej.     

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME