• OKPR Warmia Energa Olsztyn z Pucharem Burmistrza Korsz!

  I Liga Piłki Ręcznej ponownie zawitała do Korsz. Miejscowa hala okazuje się być szczęśliwą dla OKPR Warmii Energa Olsztyn. Drużyna ze stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego kolejny raz stanęła na najwyższym stopniu podium!

 • DAGA Sport Wandajny z Pucharem KLH!

  DAGA Sport Wandajny nie pozostawiła złudzeń rywalom i dość pewnie sięgnęła po Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej.

 • Wybrzeże Klatki Schodowej zwycięzcą KLH!

  Gdy 23 listopada ubiegłego roku rozpoczęły się zmagania Korszeńskiej Ligi Halowej, wielu kibiców w roli faworytów do udziału w meczu finałowym widziało WKS oraz zespół z Wandajn. Po blisko trzech miesiącach rywalizacji dokładnie te dwie drużyny stanęły naprzeciwko siebie, by stoczyć bój o pierwsze miejsce.

 • DAGA Sport Korsze w 1/8 Finału PP w Futsalu!

  W niedzielę 09.02.2020r. wydarzyła się rzecz nieprawdopodobna, bo dokładnie tak trzeba nazwać awans środowiskowej drużyny z Korsz do kolejnej fazy Pucharu Polski w Futsalu. Obawy przed meczem były jak najbardziej uzasadnione, bowiem Halę Widowiskowo – Sportową w odwiedził lider I Ligi grupy północnej – LSSS Lębork.

 • Piękna futsalowa przygoda zakończona na 1/8!

  Constract Lubawa to najcięższy futsalowy kaliber i zdecydowanie najwyższa halowa półka w Polsce. Los chciał, że właśnie z drużyną z województwa Warmińsko – Mazurskiego przyszło mierzyć się środowiskowej ekipie z Korsz w ramach 1/8 Finału Pucharu Polski. Już samo dojście do tej fazy rozgrywek zaskoczyło niejednego sympatyka piłki nożnej, a spotkanie z ekstraklasowym zespołem było zwieńczeniem pięknej przygody. 

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Ćwierćfinały KLH za nami. Wkraczamy w decydującą fazę!

Rozegrane w sobotę ćwierćfinały były okazją dla teoretycznie słabszych zespołów do sprawienia niespodzianki i wyrzucenia faworytów za burtę. Pomóc temu miało okienko transferowe, z którego drużyny mogły korzystać już po ostatniej kolejce ligowej. I faktycznie do takich roszad doszło. Szansa Reszel uzupełniła zespół o jednego zawodnika, natomiast Szybcy i Wściekli pozyskali ich aż dwóch. MDA i Mamy Czas nie skorzystały z możliwości wzmocnienia drużyny. Do transferów doszło również w pierwszej czwórce. Tesla 248, Wybrzeże Klatki Schodowej oraz Ananasy uzupełniły kadrę o jednego zawodnika. Jedynie DAGA Sport Wandajny postanowiła nikogo nie pozyskiwać.

Jak się okazało faworyci nie zawiedli pewnie wygrywając swoje spotkania i wspólnie zameldowali się w półfinałach KLH. A te zapowiadają się ekscytująco, ponieważ zostały cztery najlepsze drużyny i każda z nich ma chrapkę na tytuł. Zgodnie z terminarzem, niepokonane dotąd na ligowym podwórku, Wybrzeże Klatki Schodowej zmierzy się z Ananasami. Natomiast w drugim pojedynku w szranki stanie DAGA Sport Wandajny i Tesla 248. To decydująca faza rozgrywek, w której do awansu do wielkiego finału potrzeba dwóch zwycięstw nad rywalami.

Poniżej prezentujemy wyniki meczów ćwierćfinałowych oraz zapowiedź spotkań półfinałowych.

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME