• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

• Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

• Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

• I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

ZK Kamińsk najlepszy w Turnieju Piłki Siatkowej!

Ostatni weekend września w Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach stał pod znakiem siatkówki. Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów, z których zwycięsko wyszła drużyna ZK Kamińsk.

Najbardziej zaciętym spotkaniem okazało się być to o pierwsze miejsce pomiędzy wspomnianym triumfatorem, a Zmarnowanymi Talentami, którzy pomimo wygrania pierwszego seta nie potrafili dowieźć wygranej do końca. Kroku obydwu drużynom próbowali dotrzymać Waldek i Przyjaciele, jednak w spotkaniach o 1 miejsce musieli uznać wyższość rywali, ostatecznie kończąc zmagania na trzeciej pozycji w tabeli. W trzech setach rozstrzygnął się pojedynek o czwarte miejsce, w którym Fundacja Serduszko pokonała Drużynę X 2:1.

Rozgrywki Piłki Siatkowej otworzyły cykl turniejów pod nazwą „Aktywna Jesień”. Prócz wspomnianej siatkówki czekają nas zmagania w piłkę nożną, tenisa stołowego i badmintona. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Poniżej przedstawiamy galerię z poszczególnych gier oraz zdjęcia z ceremonii wręczenia nagród.