• Kj Auto mistrzem województwa w futsalu!

  W pierwszą sobotę marca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Futsalu, organizowane z inicjatywy Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożej. Hale sportowe w Korszach i Barcianach gościły łącznie 15 zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego, które przyjechały rywalizować o miano najlepszej drużyny spośród mistrzów lokalnych rozgrywek halowych.  

 • IV Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin za nami!

  Początek czerwca to okres w Hali Widowiskowo – Sportowej zarezerwowany dla obywających się w tym czasie zawodów karate. Obiekt w Korszach rokrocznie skupia masę uzdolnionych zawodników wschodnich sztuk walki. Nie inaczej było i tym razem. W sobotę 8 czerwca nasza hala gościła blisko 130 zawodników i zawodniczek chcących sprawdzić swoje umiejętności w ramach IV Otwartego Turnieju Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz.

 • Zagraliśmy dla Marka!
  Zagraliśmy dla Marka!

  3 listopada 2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się charytatywny turniej piłki halowej pod hasłem "Gramy dla Marka". Cel był szczytny, a więc i chętnych do pomocy nie brakowało.

 • Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!
  Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!

  10 listopada zakończyliśmy cykl turniejów pod nazwą „Aktywna Jesień”, podczas którego rywalizowaliśmy w czterech dyscyplinach. Ostatnie zawody to Turniej Piłki Nożnej Amatorów. Do udziału przystąpiło łącznie 8 zespołów, które walczyły podzielone na dwie grupy.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Kj Auto mistrzem województwa w futsalu!

W pierwszą sobotę marca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Futsalu, organizowane z inicjatywy Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożej. Hale sportowe w Korszach i Barcianach gościły łącznie 15 zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego, które przyjechały rywalizować o miano najlepszej drużyny spośród mistrzów lokalnych rozgrywek halowych.

 W Korszach rozegrano mecze grupowe oraz ćwierćfinały. Do najlepszej ósemki turnieju z grupy „C” awans wywalczył miejscowy WKS oraz mistrz Kętrzyńskiej Ligi Futsalu - Chorzela Team. W grupie „D” pewnie z kompletem punktów na pierwszym miejscy znalazł się  HD Invest Kazanice, który w walce o półfinał zmierzył się z Chorzelą Team. Druga lokata przypadła dla Kj Auto i stało się jasne, że tylko jeden z przedstawicieli Korszeńskiej Ligi Halowej pojedzie do Barcian, by walczyć o najwyższe laury. W pierwszym pojedynku ¼ finału,  KJ Auto w spektakularnym stylu awansował  do najlepszej czwórki rozgrywek. Zawodnicy Konrada Jędrzejewskiego, właściciela wypożyczalni samochodów Kj Auto, mimo tego, że przegrywali w tym pojedynku już 3:0, zdołali dogonić przeciwnika i zadać decydujący cios na sekundy przed końcową syreną! W drugim meczu ćwierćfinałowym CHORZELA TEAM dość pewnie pokonała HD Invest Kazanice i zameldowała się w półfinałach, które miały odbyć się już w Barcianach. Pierwszą parę półfinałową mistrzostw stworzyły zespoły KJ Auto i Nowa Różanka, natomiast CHORZELA TEAM w drugim półfinale miał zmierzyć się z MZL Głowala Mrągowo.  Mecz pomiędzy KJ Auto, a mistrzem Barciańskiej Ligi Futsalu zakończył się zdecydowanym zwycięstwem przyjezdnych. Tym samym stało się jasne, że ekipa  Kj Auto po raz drugi z rzędu będzie obecna  w finale tych prestiżowych zawodów.  W drugim spotkaniu półfinałowym MZL Głowala Mrągowo nie dało większych szans CHORZELI TEAM ogrywając rywala 3:1.  W meczu o trzecie miejsce piłkarze Nowej Różanki, ograli mocno rozbitego rywala również 3:1 meldując się tym samym, na najniższym stopniu podium. Finał turnieju to niezwykle wyrównany i emocjonujący mecz, którego losy rozstrzygnęły się po strzeleniu decydującej bramki przez Adama Krajewskiego.  Ostatni gwizdek oznaczał, że w tym roku to Kj Auto będzie cieszyło się z  tytułu, najlepszej drużyny futsalu w województwie warmińsko – mazurskim.  Na koniec odbyło się uroczyste zakończenie zawodów, które swoją obecnością zaszczycili  prezes WMZPN Pan Marek Łukiewski  oraz Wójt Barcian Pani Marta Kamińska. Podsumowując, wspaniała impreza, której ranga oraz poziom sportowy z roku na rok wzrastają. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego przedsięwzięcia, jednocześnie dziękujemy za współpracę pracownikom WMZPN w Olsztynie oraz działaczom w Barcianach. Do zobaczenia za rok :-)

 • fb
 • gg
 • hh
 • hl
 • kj-auto
 • kk
 • zz

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME