• OKPR Warmia Energa Olsztyn z Pucharem Burmistrza Korsz!

  I Liga Piłki Ręcznej ponownie zawitała do Korsz. Miejscowa hala okazuje się być szczęśliwą dla OKPR Warmii Energa Olsztyn. Drużyna ze stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego kolejny raz stanęła na najwyższym stopniu podium!

 • DAGA Sport Wandajny z Pucharem KLH!

  DAGA Sport Wandajny nie pozostawiła złudzeń rywalom i dość pewnie sięgnęła po Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej.

 • Wybrzeże Klatki Schodowej zwycięzcą KLH!

  Gdy 23 listopada ubiegłego roku rozpoczęły się zmagania Korszeńskiej Ligi Halowej, wielu kibiców w roli faworytów do udziału w meczu finałowym widziało WKS oraz zespół z Wandajn. Po blisko trzech miesiącach rywalizacji dokładnie te dwie drużyny stanęły naprzeciwko siebie, by stoczyć bój o pierwsze miejsce.

 • DAGA Sport Korsze w 1/8 Finału PP w Futsalu!

  W niedzielę 09.02.2020r. wydarzyła się rzecz nieprawdopodobna, bo dokładnie tak trzeba nazwać awans środowiskowej drużyny z Korsz do kolejnej fazy Pucharu Polski w Futsalu. Obawy przed meczem były jak najbardziej uzasadnione, bowiem Halę Widowiskowo – Sportową w odwiedził lider I Ligi grupy północnej – LSSS Lębork.

 • Piękna futsalowa przygoda zakończona na 1/8!

  Constract Lubawa to najcięższy futsalowy kaliber i zdecydowanie najwyższa halowa półka w Polsce. Los chciał, że właśnie z drużyną z województwa Warmińsko – Mazurskiego przyszło mierzyć się środowiskowej ekipie z Korsz w ramach 1/8 Finału Pucharu Polski. Już samo dojście do tej fazy rozgrywek zaskoczyło niejednego sympatyka piłki nożnej, a spotkanie z ekstraklasowym zespołem było zwieńczeniem pięknej przygody. 

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Kj Auto mistrzem województwa w futsalu!

W pierwszą sobotę marca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Futsalu, organizowane z inicjatywy Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożej. Hale sportowe w Korszach i Barcianach gościły łącznie 15 zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego, które przyjechały rywalizować o miano najlepszej drużyny spośród mistrzów lokalnych rozgrywek halowych.

 W Korszach rozegrano mecze grupowe oraz ćwierćfinały. Do najlepszej ósemki turnieju z grupy „C” awans wywalczył miejscowy WKS oraz mistrz Kętrzyńskiej Ligi Futsalu - Chorzela Team. W grupie „D” pewnie z kompletem punktów na pierwszym miejscy znalazł się  HD Invest Kazanice, który w walce o półfinał zmierzył się z Chorzelą Team. Druga lokata przypadła dla Kj Auto i stało się jasne, że tylko jeden z przedstawicieli Korszeńskiej Ligi Halowej pojedzie do Barcian, by walczyć o najwyższe laury. W pierwszym pojedynku ¼ finału,  KJ Auto w spektakularnym stylu awansował  do najlepszej czwórki rozgrywek. Zawodnicy Konrada Jędrzejewskiego, właściciela wypożyczalni samochodów Kj Auto, mimo tego, że przegrywali w tym pojedynku już 3:0, zdołali dogonić przeciwnika i zadać decydujący cios na sekundy przed końcową syreną! W drugim meczu ćwierćfinałowym CHORZELA TEAM dość pewnie pokonała HD Invest Kazanice i zameldowała się w półfinałach, które miały odbyć się już w Barcianach. Pierwszą parę półfinałową mistrzostw stworzyły zespoły KJ Auto i Nowa Różanka, natomiast CHORZELA TEAM w drugim półfinale miał zmierzyć się z MZL Głowala Mrągowo.  Mecz pomiędzy KJ Auto, a mistrzem Barciańskiej Ligi Futsalu zakończył się zdecydowanym zwycięstwem przyjezdnych. Tym samym stało się jasne, że ekipa  Kj Auto po raz drugi z rzędu będzie obecna  w finale tych prestiżowych zawodów.  W drugim spotkaniu półfinałowym MZL Głowala Mrągowo nie dało większych szans CHORZELI TEAM ogrywając rywala 3:1.  W meczu o trzecie miejsce piłkarze Nowej Różanki, ograli mocno rozbitego rywala również 3:1 meldując się tym samym, na najniższym stopniu podium. Finał turnieju to niezwykle wyrównany i emocjonujący mecz, którego losy rozstrzygnęły się po strzeleniu decydującej bramki przez Adama Krajewskiego.  Ostatni gwizdek oznaczał, że w tym roku to Kj Auto będzie cieszyło się z  tytułu, najlepszej drużyny futsalu w województwie warmińsko – mazurskim.  Na koniec odbyło się uroczyste zakończenie zawodów, które swoją obecnością zaszczycili  prezes WMZPN Pan Marek Łukiewski  oraz Wójt Barcian Pani Marta Kamińska. Podsumowując, wspaniała impreza, której ranga oraz poziom sportowy z roku na rok wzrastają. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego przedsięwzięcia, jednocześnie dziękujemy za współpracę pracownikom WMZPN w Olsztynie oraz działaczom w Barcianach. Do zobaczenia za rok :-)

 • fb
 • gg
 • hh
 • hl
 • kj-auto
 • kk
 • zz

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME