• OKPR Warmia Energa Olsztyn z Pucharem Burmistrza Korsz!

  I Liga Piłki Ręcznej ponownie zawitała do Korsz. Miejscowa hala okazuje się być szczęśliwą dla OKPR Warmii Energa Olsztyn. Drużyna ze stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego kolejny raz stanęła na najwyższym stopniu podium!

 • DAGA Sport Wandajny z Pucharem KLH!

  DAGA Sport Wandajny nie pozostawiła złudzeń rywalom i dość pewnie sięgnęła po Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej.

 • Wybrzeże Klatki Schodowej zwycięzcą KLH!

  Gdy 23 listopada ubiegłego roku rozpoczęły się zmagania Korszeńskiej Ligi Halowej, wielu kibiców w roli faworytów do udziału w meczu finałowym widziało WKS oraz zespół z Wandajn. Po blisko trzech miesiącach rywalizacji dokładnie te dwie drużyny stanęły naprzeciwko siebie, by stoczyć bój o pierwsze miejsce.

 • DAGA Sport Korsze w 1/8 Finału PP w Futsalu!

  W niedzielę 09.02.2020r. wydarzyła się rzecz nieprawdopodobna, bo dokładnie tak trzeba nazwać awans środowiskowej drużyny z Korsz do kolejnej fazy Pucharu Polski w Futsalu. Obawy przed meczem były jak najbardziej uzasadnione, bowiem Halę Widowiskowo – Sportową w odwiedził lider I Ligi grupy północnej – LSSS Lębork.

 • Piękna futsalowa przygoda zakończona na 1/8!

  Constract Lubawa to najcięższy futsalowy kaliber i zdecydowanie najwyższa halowa półka w Polsce. Los chciał, że właśnie z drużyną z województwa Warmińsko – Mazurskiego przyszło mierzyć się środowiskowej ekipie z Korsz w ramach 1/8 Finału Pucharu Polski. Już samo dojście do tej fazy rozgrywek zaskoczyło niejednego sympatyka piłki nożnej, a spotkanie z ekstraklasowym zespołem było zwieńczeniem pięknej przygody. 

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Superpuchar dla Wybrzeża Klatki Schodowej.

Los chciał, że już po raz czwarty w tym sezonie naprzeciwko siebie stanęły zespoły WKS’u i KJ Auto. Tym razem walka toczyła się o Superpuchar korszeńskich rozgrywek futsalu. Poprzednie trzy spotkania na swoją korzyść rozstrzygali zawodnicy Wybrzeża. To była ostatnia szansa dla KJ Auto, by zdobyć jakiekolwiek trofeum w tym sezonie.

 

Mecz lepiej zaczęli przedstawiciele KJ Auto. Szybko, bo już po 30 sekundach gry prowadzili po strzale niepilnowanego Dawida Manisty. Jak się okazało było to ich jedyne trafienie w pierwszej połowie spotkania. Później do głosu doszli gracze WKS’u, którzy do przerwy zdołali odpowiedzieć pięcioma bramkami i zbudowali sobie sporą przewagę przed drugą częścią gry. Po pauzie obraz gry niewiele się zmienił. Obie drużyny dużo atakowały coraz częściej zapominając o defensywie. Ostatecznie obydwa zespoły zaliczyły po 3 trafienia i wynik spotkania brzmiał 8:4. Zwycięsko z tej potyczki po raz kolejny wyszli zawodnicy Wybrzeża Klatki Schodowej, ostatecznie zdobywając potrójną koronę (wcześniej wygrana w Pucharze Tygodnika Kętrzyńskiego i Lidze Halowej). Był to już ostatni akcent korszeńskich rozgrywek futsalu w sezonie 2018/2019, które bezsprzecznie zostały zdominowane przez WKS. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Ale to nie koniec emocji futsalowych w naszym obiekcie. Miło nam poinformować, że w sobotę 2 marca w Hali Widowiskowo -Sportowej w Korszach oraz w Hali Sportowej w Barcianach odbędą się Mistrzostwa Województwa Lig Halowych. Reprezentantem Korszeńskiej Ligi Halowej będzie oczywiście zespół Wybrzeża Klatki Schodowej. Zapraszamy serdecznie do kibicowania i wspierania naszej drużyny!

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME