• Kj Auto mistrzem województwa w futsalu!

  W pierwszą sobotę marca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Futsalu, organizowane z inicjatywy Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożej. Hale sportowe w Korszach i Barcianach gościły łącznie 15 zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego, które przyjechały rywalizować o miano najlepszej drużyny spośród mistrzów lokalnych rozgrywek halowych.  

 • IV Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin za nami!

  Początek czerwca to okres w Hali Widowiskowo – Sportowej zarezerwowany dla obywających się w tym czasie zawodów karate. Obiekt w Korszach rokrocznie skupia masę uzdolnionych zawodników wschodnich sztuk walki. Nie inaczej było i tym razem. W sobotę 8 czerwca nasza hala gościła blisko 130 zawodników i zawodniczek chcących sprawdzić swoje umiejętności w ramach IV Otwartego Turnieju Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz.

 • Zagraliśmy dla Marka!
  Zagraliśmy dla Marka!

  3 listopada 2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się charytatywny turniej piłki halowej pod hasłem "Gramy dla Marka". Cel był szczytny, a więc i chętnych do pomocy nie brakowało.

 • Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!
  Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!

  10 listopada zakończyliśmy cykl turniejów pod nazwą „Aktywna Jesień”, podczas którego rywalizowaliśmy w czterech dyscyplinach. Ostatnie zawody to Turniej Piłki Nożnej Amatorów. Do udziału przystąpiło łącznie 8 zespołów, które walczyły podzielone na dwie grupy.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Superpuchar dla Wybrzeża Klatki Schodowej.

Los chciał, że już po raz czwarty w tym sezonie naprzeciwko siebie stanęły zespoły WKS’u i KJ Auto. Tym razem walka toczyła się o Superpuchar korszeńskich rozgrywek futsalu. Poprzednie trzy spotkania na swoją korzyść rozstrzygali zawodnicy Wybrzeża. To była ostatnia szansa dla KJ Auto, by zdobyć jakiekolwiek trofeum w tym sezonie.

 

Mecz lepiej zaczęli przedstawiciele KJ Auto. Szybko, bo już po 30 sekundach gry prowadzili po strzale niepilnowanego Dawida Manisty. Jak się okazało było to ich jedyne trafienie w pierwszej połowie spotkania. Później do głosu doszli gracze WKS’u, którzy do przerwy zdołali odpowiedzieć pięcioma bramkami i zbudowali sobie sporą przewagę przed drugą częścią gry. Po pauzie obraz gry niewiele się zmienił. Obie drużyny dużo atakowały coraz częściej zapominając o defensywie. Ostatecznie obydwa zespoły zaliczyły po 3 trafienia i wynik spotkania brzmiał 8:4. Zwycięsko z tej potyczki po raz kolejny wyszli zawodnicy Wybrzeża Klatki Schodowej, ostatecznie zdobywając potrójną koronę (wcześniej wygrana w Pucharze Tygodnika Kętrzyńskiego i Lidze Halowej). Był to już ostatni akcent korszeńskich rozgrywek futsalu w sezonie 2018/2019, które bezsprzecznie zostały zdominowane przez WKS. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Ale to nie koniec emocji futsalowych w naszym obiekcie. Miło nam poinformować, że w sobotę 2 marca w Hali Widowiskowo -Sportowej w Korszach oraz w Hali Sportowej w Barcianach odbędą się Mistrzostwa Województwa Lig Halowych. Reprezentantem Korszeńskiej Ligi Halowej będzie oczywiście zespół Wybrzeża Klatki Schodowej. Zapraszamy serdecznie do kibicowania i wspierania naszej drużyny!

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME