Terminarz

 

 

 

 

Kolejka 1
25.11.2017r. 16:00 Wybrzeże Klatki Schodowej 5 : 5 Burza Glitajny
25.11.2017r. 16:50  KJ Auto 11 : 7  Ananasy
25.11.2017r. 17:40  Mamy Czas 0 : 1  GoalSize
25.11.2017r. 18:30  Kraskowo 5 : 6  Zadymka Fiu Fiu

 

Kolejka 2
02.12.2017r. 16:00 Burza Glitajny 9 : 4 Zadymka Fiu Fiu
02.12.2017r. 16:50 GoalSize 18 : 0 Kraskowo
02.12.2017r. 17:40 Ananasy 2 : 5 Mamy Czas
02.12.2017r. 18:30 Wybrzeże Klatki Schodowej 3 : 2 KJ Auto

 

Kolejka 3
09.12.2017r. 16:00 KJ Auto 1 : 3 Burza Glitajny
09.12.2017r. 16:50 Mamy Czas 1 : 5 Wybrzeże Klatki Schodowej
09.12.2017r. 17:40 Kraskowo 4 : 5 Ananasy
09.12.2017r. 18:30 Zadymka Fiu Fiu 3 : 4 GoalSize

 

Kolejka 4
16.12.2017r. 16:00 Burza Glitajny 3 : 5 GoalSize
16.12.2017r. 16:50 Ananasy 0 : 12 Zadymka Fiu Fiu
16.12.2017r. 17:40 Wybrzeże Klatki Schodowej 5 : 0 Kraskowo
16.12.2017r. 18:30 KJ Auto 3 : 6 Mamy Czas

 

 PRZERWA ŚWIĄTECZNA

 

TURNIEJ O PUCHAR TYGODNIKA KĘTRZYŃSKIEGO – ćwierćfinały (I faza)
07.01.2018r. 16:00 Zadymka Fiu Fiu     

2 : 2

p.k.2:3

KJ Auto               
07.01.2018r. 16:50 GoalSize             4 : 2 Burza Glitajny               
07.01.2018r. 17:40 Wybrzeże Klatki Schodowej                11 : 3 Ananasy               
07.01.2018r. 18:30 Mamy Czas 9 : 3 Kraskowo         

 

Kolejka 5
13.01.2018r. 16:00 Mamy Czas 3 : 9 Burza Glitajny
13.01.2018r. 16:50 Kraskowo

0 : 5

wo.

KJ Auto
13.01.2018r. 17:40 Zadymka Fiu Fiu 2 : 2 Wybrzeże Klatki Schodowej
13.01.2018r. 18:30 GoalSize 11 : 4 Ananasy

 

Kolejka 6
20.01.2018r. 16:00 Burza Glitajny 11 : 4 Ananasy
20.01.2018r. 16:50 Wybrzeże Klatki Schodowej 3 : 3 GoalSize
20.01.2018r. 17:40 KJ Auto 3 : 6 Zadymka Fiu Fiu
20.01.2018r. 18:30 Mamy Czas

5 : 0

w.o

Kraskowo

 

Kolejka 7
27.01.2018r. 16:00 GoalSize 11 : 3 KJ Auto
27.01.2018r. 16:50 Zadymka Fiu Fiu 12 : 3 Mamy Czas
27.01.2018r. 17:40 Ananasy 4 : 12 Wybrzeże Klatki Schodowej

 

  KONIEC FAZY ZASADNICZEJ

 

TURNIEJ O PUCHAR TYGODNIKA KĘTRZYŃSKIEGO – finały (II faza)
03.02.2018r. 16:00 KJ Auto  2 : 3 Wybrzeże Klatki Schodowej 
03.02.2018r. 16:50 GoalSize  9 : 0 Mamy Czas 
03.02.2018r. 17:40 KJ Auto 7 : 3 Mamy Czas 
03.02.2018r. 18:30 GoalSize 1 : 4 Wybrzeże Klatki Schodowej 

 

ROZGRYWKI W SYSTEMIE PLAY-OFF

 

PARY 1/4 FINAŁU (do dwóch zwycięstw) – 1 mecz
10.02.2018r. 16:50 Burza Glitajny

7:5

Ananasy
10.02.2018r. 17:40 Wybrzeże Klatki Schodowej

3:3

k.1:2

KJ Auto
10.02.2018r. 18:30 Zadymka Fiu Fiu 3:1 Mamy Czas

 

PARY 1/4 FINAŁU (do dwóch zwycięstw) – rewanże
11.02.2018r. 16:00 Burza Glitajny 3:3 k.2:3 Ananasy
11.02.2018r. 16:50 Wybrzeże Klatki Schodowej 4:0 KJ Auto
11.02.2018r. 17:40 Zadymka Fiu Fiu 6:0 Mamy Czas
11.02.2018r. 18:40 Burza Glitajny 11:2 Ananasy
11.02.2018r. 19:30 Wybrzeże Klatki Schodowej 9:7  KJ Auto

 W przypadku stanu remisowego w poszczególnych rywalizacjach, spotkania rozstrzygające  zostaną rozegrane od godz. 19:30

 

PARY 1/2 FINAŁU (do dwóch zwycięstw)
17.02.2018r. 16:00 GoalSize 3 : 2 Zadymka Fiu Fiu
17.02.2018r. 16:50 Burza Glitajny 3 : 3 k.4:3 WKS
17.02.2018r. 17:40 GoalSize 3 : 3 k.1:2 Zadymka Fiu Fiu
17.02.2018r. 18:30 Burza Glitajny

6 : 6 k. 2:1

WKS
17.02.2018r. 19:20 GoalSize

1 : 0

Zadymka Fiu Fiu

W przypadku stanu remisowego w poszczególnych rywalizacjach, spotkania rozstrzygające zostaną rozegrane od godz. 19:20

 

FINAŁY
MECZ O 3 MIEJSCE
24.02.2018r. 15:00  Zadymka Fiu Fiu 1 : 6 Wybrzeże Klatki Schodowej
FINAŁ
24.02.2018r. 16:00 GoalSize 

3 : 3

pd. 4:5

Burza Glitajny 
MECZ O SUPERPUCHAR
24.02.2018r. 17:15 Burza Glitajny 1 : 6 Wybrzeże Klatki Schodowej

 

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME