Terminarz

 

 

 

 

Kolejka 1
 24.11.2018r. 16:00 Zadymka Fiu Fiu  1:4 (1:2) Wybrzeże Klatki Schodowej 
 24.11.2018r. 16:50  Grejpfruty 1:3 (0:3) Mamy Czas 
  24.11.2018r. 17:40   Błękitni Łankiejmy  1:19 (0:5)   KJ Auto
 24.11.2018r. 18:30  Tesla 248 13:3 (9:0) Ananasy

 

Kolejka 2
 01.12.2018r. 16:00 KJ Auto

22:1(12:0)

Ananasy
 01.12.2018r. 16:50 Wybrzeże Klatki Schodowej  4:4 (2:1) Tesla 248 
 01.12.2018r. 17:40 Mamy Czas  3:7 (2:2) Zadymka Fiu Fiu 
  01.12.2018r. 18:30   Błękitni Łankiejmy 3:0 (2:0) Grejpfruty 

 

Kolejka 3
  08.12.2018r. 16:00  Zadymka Fiu Fiu  7:5 (3:1) Błękitni Łankiejmy 
  08.12.2018r. 16:50  Grejpfruty  1:7 (0:4)  KJ Auto
  08.12.2018r. 17:40  Tesla 248  11:1 (5:0) Mamy Czas 
  08.12.2018r. 18:30  Ananasy  3:10 (1:4) Wybrzeże Klatki Schodowej 

 

Kolejka 4
15.12.2018r. 16:00 Grejpfruty   2:8 (0:4) Zadymka Fiu Fiu 
 15.12.2018r. 16:50  Mamy Czas  2:6 (1:2) Ananasy 
 15.12.2018r. 17:40  Błękitni Łankiejmy  1:9 (0:2) Tesla 248 
  15.12.2018r. 18:30   KJ Auto 4:5 (1:1) Wybrzeże Klatki Schodowej 

 

 

TURNIEJ O PUCHAR TYGODNIKA KĘTRZYŃSKIEGO – ćwierćfinały (I faza)
22.12.2018r. 16:00 Mamy Czas  1:6 WKS
 22.12.2018r. 16:50   Błękitni Łankiejmy   2:16 KJ Auto 
 22.12.2018r. 17:40  Ananasy   4:1 Tesla 248  
 22.12.2018r. 18:30   Grejpfruty    4:10 Zadymka Fiu Fiu

 

Kolejka 5
 29.12.2018r. 16:00 Tesla 248 7:3 (3:1) Grejpfruty
  29.12.2018r. 16:50  Ananasy  4:2 (0:1) Błękitni Łankiejmy
  29.12.2018r. 17:40  Wybrzeże Klatki Schodowej  6:4 (2:1) Mamy Czas
  29.12.2018r. 18:30  Zadymka Fiu Fiu    4:5 (3:3) KJ Auto

 

Kolejka 6
 05.01.2019r. 16:00 KJ Auto  v.o 5:0 Mamy Czas 
  05.01.2019r. 16:50  Błękitni Łankiejmy  2:13 (1:6) Wybrzeże Klatki Schodowej 
  05.01.2019r. 17:40  Grejpfruty  4:5 (3:0) Ananasy 
  05.01.2019r. 18:30  Zadymka Fiu Fiu   6:5 (2:2) Tesla 248 

 

Kolejka 7
  12.01.2019r. 16:00  Wybrzeże Klatki Schodowej   15:6 (7:2) Grejpfruty
  12.01.2019r. 16:50   Ananasy  4:10 (1:5) Zadymka Fiu Fiu 
  12.01.2019r. 17:40  Tesla 248  4:7 (1:4) KJ Auto 
 12.01.2019r. 18:30 Mamy Czas 6:5 (0:3) Błękitni Łankiejmy

 

 

 

TURNIEJ O PUCHAR TYGODNIKA KĘTRZYŃSKIEGO – finały (II faza)
19.01.2019r. 16:00 Wybrzeże Klatki Schodowej  :  KJ Auto
 19.01.2019r. 16:50   Ananasy  :  Zadymka Fiu Fiu

19.01.2019r. 18:00

Mecz o III miejsce

  :  

19.01.2019r. 18:50

FINAŁ

   :   

 

ROZGRYWKI W SYSTEMIE PLAY-OFF

 

 1/4 FINAŁU (do dwóch zwycięstw) 
26.01.2019r. 15:00 WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ  :   GREJPFRUTY
 26.01.2019r. 15:50  KJ AUTO  :   BŁĘKITNI ŁANKIEJMY
 26.01.2019r. 16:40  ZADYMKA FIU FIU  :  MAMY CZAS
26.01.2019r. 17:30 TESLA 248 : ANANASY
26.01.2019r. 18:20 ewentualne rewanże od godziny 18:20    

 

1/2 FINAŁU (do dwóch zwycięstw)
02.02.2019r. 16:00   Zwycięzca pary 1-8 :  Zwycięzca pary 4-5
02.02.2019r. 16:50   Zwycięzca pary 2-7 :  Zwycięzca pary 3-6
REWANŻE
02.02.2019r. 17:40   Zwycięzca pary 1-8 :  Zwycięzca pary 4-5
02.02.2019r. 18:30   Zwycięzca pary 2-7 :  Zwycięzca pary 3-6

 

 

        PARY 1/2 FINAŁU (ewentualny trzeci mecz)
 09.02.2019r. 16:00    :   
  09.02.2019r. 16:50     :   

 W przypadku braku konieczności rozegrania trzecich meczów, finały będą rozegrane 09.02.2019r.,
natomiast mecz o superpuchar 16.02.2019r.

 

FINAŁY
MECZ O 3 MIEJSCE
16.02.2019r. 16:00      :   
FINAŁ
16.02.2019r. 16:50     :  
MECZ O SUPERPUCHAR
23.02.2019r. 16:00     :  

 

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME